Якщо мешканці квартир часто обмежені у можливості вибору виду опалення, то власники індивідуального житла можуть дозволити собі встановлення будь-якого обладнання, що гріє, в т.ч. підключити теплу підлогу в будинку без будь-яких обмежень. Головне, грамотно розрахувати ефективність та визначити доцільність такого рішення.

Систематичне підвищення тарифів на газ та проблеми з газопостачанням все частіше спонукають людей переходити на електричне опалення.

Поверхневі системи опалення набувають все більшої популярності завдяки комфорту експлуатації, екологічності, зручному управлінню, високій енергоефективності. Ще одна важлива перевага – простий монтаж електричної теплої підлоги, будь то кабель, термомат або ІЧ-плівка.

Підключення терморегулятора теплої підлоги здійснюється на фінальному етапі встановлення системи обігріву.

Незважаючи на те, що поверхневі системи опалення міцно і досить давно увійшли в життя сучасної людини, не вщухають суперечки про те, чи шкідлива тепла підлога і наскільки безпечно встановлювати її в житловому приміщенні. Щоб розібратися в питанні, варто детально розглянути кожний тип обладнання для поверхневого обігріву.

Підключення теплої підлоги виконується у два етапи – комутація нагрівальних секцій між собою в процесі їх укладання

З появою на ринку у великій різноманітності систем поверхневого обігріву перед багатьма господарями приватних будинків, квартир постало питання: вибрати теплу підлогу чи радіатори?

Плівкова тепла підлога під плитку – ефективна та досить недорога система обігріву житлових кімнат та супутніх побутових приміщень.

Зовсім недавно про технологію обігріву «тепла підлога на стіну» мало хто чув, проте зараз багато фахівців називають її опаленням майбутнього, яке витіснить і повністю замінить традиційні радіатори.

Інфрачервона підлога під ламінат – один з найбільш простих та ефективних способів облаштування системи допоміжного або основного обігріву житлових приміщень.

Ефективність поверхневої системи опалення залежить не тільки від того, наскільки надійно та безвідмовно у роботі обладнання, але і якою мірою відповідає умовам експлуатації покриття для теплої підлоги.

У цій статті ми розглянемо економію на опаленні за допомогою теплої підлоги.

Незалежно від типу системи поверхневого опалення (водяної, електричної, інфрачервоної) теплоізоляція для теплої підлоги є необхідною умовою її ефективної роботи.

У цій статті ми з'ясуємо, скільки електроенергії насправді споживає тепла підлога.

Постелити теплий у гаражі – розумне бажання багатьох автомобілістів. Ця система низької температури дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат, не вимагаючи технічного обслуговування.

У цій статті Ви дізнаєтеся що краще - електрична або водяна тепла підлога.

Електричні системи поверхневого опалення набирають з кожним роком все більшу популярність у споживача, рухаючи позиції...

У статті ми розглянемо всі особливості підбору теплої підлоги на кухню, які види підлоги існують і яка тепла підлога підійде саме вам!

Нікому невідома ще десяток років тому система опалення тепла підлога набирає популярності прискореними темпами.

У цій статті ми розглянемо всі особливості підбору теплої підлоги на балкон і допоможемо вибрати найбільш ефективну теплу підлогу спеціально для вас.

З'явившись на українському ринку будівельних матеріалів порівняно недавно, ІЧ-плівка для систем поверхневого обігріву швидко завоювала лідируючі позиції.

Яка тепла підлога краще для ванної кімнати? Які види теплої статі існують? У цій статті ми розглянемо вибір теплої підлоги для ванної.

В останні роки ІЧ-плівка користується все більшою популярністю у сфері організації побутових систем опалення будинків, квартир.

У цій статті ми розглянь яку теплу підлогу краще, у кого які переваги і допоможемо розібратися вам яку теплу підлогу буде ефективніше встановити саме вам!

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини