Нагрівальний кабель In Term (Чехія)

In Therm кабель – це один із найкращих варіантів для тих, хто планує у власному будинку організувати систему опалення «Тепла підлога». Він має тривалий робочий ресурс і відрізняється своєю економічністю. У його використанні у вас проблем не буде, а догляду він не вимагає.


Двожильний нагрівальний кабель ТМ In-Term (Чехія)

нагрівальний кабель In-Term
в перспективі
 • Виробник IN-Term
 • Країна виробник Чехія
 • Максимальна потужність 20.0(Вт/м)
 • Кількість жил 2
 • Екранований кабель Так
 • Напруга мережі 220~240 В
 • Частота 50.0 (Гц)
 • Ізоляція Фторполімер
 • Гарантія: 10 років
 

Нагрівальний кабель In Term

Нагрівальні кабелі In term дозволяють створити систему опалення, яка не буде конфліктувати з іншими джерелами обігріву. Використовувати ці кабелі можна і для основного, і додаткового опалення. Крім того, кабелі такого типу можна використовувати під різні покриття для підлоги. Головне при цьому правильно вибрати технологію монтажу:

 • "Мокра". Припускає заливку бетонної стяжки для надання конструкції стабільності та захисту In Therm кабелю від механічних пошкоджень. Залежно від потреб системи товщина шару розчину варіюється в діапазоні 3-8 см. У приміщеннях з обмеженим простором таке підвищення рівня підлоги буде досить помітним. Перевага технології полягає в її універсальності. Вона підходить під будь-який тип покриття для підлоги: ламінат, паркет, плитку, лінолеум, камінь;
 • "Суха". І тут система прокладається над стяжку, а шар спеціального клею. Важливо, щоб In Therm нагрівальний кабель  був повністю втоплений. Зверху вмонтовується керамічна плитка. Використання інших покриттів є неприпустимим, оскільки може призвести до механічного пошкодження опалювального обладнання. Плюс такого способу укладання компактності. Товщина системи з клеєм та плиткою складає всього 3-4 см, тому обладнання може бути встановлене у приміщенні будь-якого розміру.

На свою продукцію виробник надає 15-річну гарантію, що свідчить про впевненість у якості, надійності, довговічності.

Найважливіші переваги In Therm нагрівального кабелю

 1. Енергоефективність. Тепла підлога відрізняється посиленою потужністю (18 Вт/м.п.), що забезпечує можливість швидко прогрівати приміщення з мінімальними витратами енергії. Додатково до системи рекомендується підключити терморегулятор, який контролюватиме температуру, забезпечуючи економію електрики до 70%.
 2. Безпека. ЕМ-випромінювання, яке може завдати шкоди здоров'ю людини, повністю блокується алюмінієвим екраном, суцільним шаром, що обволікає In Therm кабель.
 3. Міцність. Тепла підлога ефективно протистоїть механічним навантаженням, впливу вологи, хімічно активних речовин, передам температур. Для цього в конструкції обладнання є захисна ізоляція: зовнішня оболонка з поліефірної плівки, внутрішня з фторопласту.
 4. Широкий асортимент розмірів від 8 до 139 м. Забезпечує можливість опалення як обмеженої, так і великої площі підлоги.
 5. Найпривабливіша ціна. Вироблений у Чехії In Therm кабель, чия якість підтверджена численними сертифікатами, залишається доступною українському споживачеві, оскільки його вартість є адекватною та конкурентною.

Наш інтернет-магазин надає споживачеві повний асортимент продукції бренду. Вибрати оптимальний варіант із різноманітності розмірів та потужностей допоможуть наші професійні кваліфіковані менеджери. Для кожного замовника у них знайдеться справді вигідна пропозиція у вигляді знижок, бонусів, програм лояльності. Покупцеві залишиться визначити найбільш зручний спосіб оплати, доставки. Посилання з обладнанням буде доставлено протягом пари в будь-який регіон країни, тому що тепла підлога In Therm кабель завжди є в наявності на нашому складі.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини