Електрична тепла підлога — підлога з підігрівом, що займає частку ринку, що дорівнює 80%, у сфері продажу теплої підлоги.

Перші електричні підлоги з підігрівом, у нашому сучасному розумінні, з'явилися в Україні  1959 року. Саме в ці роки розвивалося будівництво приватних житлових площ — хрущовок, і багато мешканців України шукали варіанти, як покращити житлові умови у своїй квартирі.

Так, в Україну, а вперше до магазинів Києва, було привезено з Європи кілька моделей електричних теплих підлог, але ціни на них на той час були надто великі, щоб електрична підлога з підігрівом могла дозволити більшість громадян.

У XXI столітті ситуація на ринку електричної теплої підлоги змінилася, і купити собі в квартиру одну з представлених моделей може будь-хто. Ціни на електричну теплу підлогу зараз дуже демократичні.

Види електричної теплої підлоги

Найбільш поширені 3 моделі електричних теплих підлог: гріючий кабель, теплі мати, плівкова інфрачервона підлога.

Кожен з цих видів має свої особливості та більше підходить під певні варіанти розміщення.

Нагрівальний кабель. Варіант електричної теплої підлоги з найнижчою ціною, але найскладніший у укладанні. Нагрівальний кабель буває одножильний та двожильний. За фактом, різниця полягає лише у способі розміщення кабелю на підлозі. Одножильний - два його кінці в результаті повинні бути замкнуті один з одним, а двожильний можна укласти, не поєднуючи крайні кінці.

Нагрівальні мати. Є нагрівальний кабель вже укладений належним чином на сітці. Це в кілька разів спрощує його розміщення: просто розкотити мати на підлозі та залити шаром стяжки або розмістити їх у шарі плиткового клею.

Плівкова інфрачервона підлога. За ефективністю застосування не відрізняється від 2 інших варіантів. Його частіше вибирають купити ті, у кого умови приміщення для електричної теплої підлоги вимагають зберегти певну висоту підлоги (мати та кабель збільшують висоту підлоги на 2-5см). Плівкова ж підлога має товщину 1 мм і може бути прокладена безпосередньо під покриття підлоги.

Переваги електричної теплої підлоги в обігріві приміщення

Простота встановлення. Купити теплу підлогу легко (можна знайти в будь-якому магазині), а поставити його ще простіше, в порівнянні з водяним аналогом. Електричну підлогу можна поставити, навіть не вдаючись до ремонту квартири.

Довговічність. Середній термін стабільної роботи електричної теплої підлоги - 20 років, а гарантійний період - від 15 років і вище.

Економія. З електричними теплими підлогами можна заощаджувати на електроенергії, включаючи їх тільки в ті моменти, коли Вам потрібно. Таким чином, ще можна не залежати від комунальних служб і позбавитися електричних обігрівачів, які споживають колосальну кількість електроенергії.

Практичність. Налаштовувати потрібний температурний режим у будь-яку пору року, витративши на повне прогрівання простору приміщення не більше 20 хвилин.

Комфорт. Важко описати задоволення від нагрітої підлоги в моменти, коли виходиш на підлогу з душу або йдеш з чашкою кави на лоджію в холодну пору року.

Економимо з електричною теплою підлогою

Економити з електричними теплими підлогами ще простіше, купивши терморегулятор із термодатчиком та встановивши грамотну теплоізоляцію, щоб тепло не йшло через ділянки квартири з високою теплопровідністю. Терморегулятор буде активувати теплу підлогу тільки в ті моменти, коли температура опускається нижче необхідної позначки, що дозволить заощаджувати до 2/3 електроенергії на роботі електричної теплої підлоги. Вартість терморегулятора окупиться за перші 7 місяців роботи підлоги.

Ціна на електричну теплу підлогу

Ціни на електричну теплу підлогу варіюються залежно від фірми виробника, необхідної площі прогріву, моделі системи нагрівання та інших комплектуючих. Уточніть ціни на електричні теплі підлоги у наших менеджерів за телефоном, вказаним у розділі «контакти».

Доставка здійснюється у всі міста України, в тому числі Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Кривий Ріг, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернігів, Чернівці.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини