Монтаж теплої підлоги - питання, яке стоїть на 1 місці відразу після того, як ви вирішили зробити теплу підлогу у себе вдома.

Процес укладання теплої підлоги набагато важливіший, ніж вибір потрібної моделі та фірми майбутньої підлоги, тому що від установки системи безпосередньо залежить термін служби елементів теплої підлоги. І не важливо, чи це буде якісна, імпортна модель або продукт вітчизняного виробника, адже, в першу чергу, від правильного розташування елементів залежить термін служби теплої підлоги.

Монтаж теплої підлоги варто проводити, коли у приміщенні робиться капітальний ремонт. У такій ситуації буде можливість без зайвих перешкод встановити весь вміст системи, а головне заощадити на відновленні косметичного стану квартири після укладання теплої підлоги. Якщо Ви вирішили зробити теплу підлогу, але великого ремонту не передбачається, то це не проблема: у наш час Ви можете купити моделі, які встановлюються безпосередньо під покриття.

Етапії обустроювання електронічного термічного поля

При укладанні теплої підлоги – пам'ятай!

  1. Дотримуйтесь необхідної відстані між нагрівальними кабелями, при їх укладанні, щоб не допустити локального перегрівання і перегорання через надлишок тепла, що виділяється;
  2. При монтажі врахуйте загальну висоту покриття для підлоги над елементами теплої підлоги, щоб була забезпечена правильна роботи системи;
  3. Перед монтажем теплої підлоги побудуйте план, де пролягатимуть нагрівальні кабелі таким чином, щоб, по можливості, ніжки майбутніх меблів не розташовувалися над ними. Шар стяжки може руйнуватися з часом, а надмірний тиск шкодить роботі нагрівальних кабелів.

як видрукувати інституцію teplého pole під plitku

Підключення теплої підлоги після укладання

При монтажі теплої підлоги у будь-якому випадку доведеться зіткнутися з роботою з електрикою. Якщо Ви не маєте досвіду подібної роботи, радимо Вам звернутися до електрика для підключення системи. Теплі підлоги не є складними у монтажі. Все, що потрібно зробити, підключити систему до терморегулятора, а потім вивести до загального джерела електрики.

podklyuchenie teplogo pola

Висота підлоги після укладання підлог різного виду

Монтаж теплої підлоги у стяжку. Висота теплої підлоги після укладання системи в стяжку не повинна перевищувати 6 см разом з покриттям для підлоги. Сам шар стяжки, якою буде залита система теплої підлоги, рекомендується зробити 3-4 см заввишки.

Монтаж теплої підлоги у шар плиткового клею. Тепла підлога під плитку зробить підлогу заввишки 4 см. Плитковий клей (2 см) + плитка (1-1,5 см)

Монтаж теплої підлоги під покриття для підлоги. Установка теплої підлоги безпосередньо під покриття для підлоги не збільшить висоту підлоги. Для цієї мети підійде електрична плівкова інфрачервона підлога. Його товщина складає 1 мм. Такий варіант підлоги з підігрівом, можливо, встановити навіть під килим, ковролін.

 

 Монтаж електричної або водяної теплої підлоги. Що вибрати?

Водяна тепла підлога набагато складніше в укладанні, ніж електричні моделі. Для його встановлення потрібна велика висота підлоги, нагрівальний котел, розподільні блоки та інше. Є можливість його встановити виключно у разі будівництва будинку з нуля або капітального ремонту квартири.

Водяна тепла підлога є в 2-3 рази більш довговічною та економічною, ніж електрична тепла підлога, але доведеться віддати досить велику суму грошей разово за її установку, так як провести монтаж водяної теплої підлоги частинами немає можливості.

Професіонали на допомогу, при монтажі теплої підлоги

teple poly ceilhit ispaniya

При монтажі теплої підлоги пам'ятайте, що якщо у Вас немає впевненості у своїх силах в установці системи, або Ви вважаєте, що не зможете прорахувати і побудувати план її укладання, а тим більше не впевнено почуваєтеся в роботі з електрикою, то зверніться до професіоналів з монтажу. При правильному укладанні тепла підлога прослужить Вам довгі роки.

У розділі Наші роботи представлені приклади монтажу теплої підлоги фахівцями нашої компанії.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини