Запрошуємо Вас до співпраці

Якщо Ви зацікавлені у покупці теплої підлоги оптом, ми з радістю запропонуємо Вам найкращу ціну у регіоні!!! Безкоштовну доставку, гарантію на терморегулятори від 2 років, на теплу підлогу, від 15 років. Склад у Києві.

Ми завжди відкриті для нових проектів і уважно ставимося до своїх ділових партнерів.

Як офіційний дистриб'ютор опалювальних систем провідних світових виробників, маючи багаторічний досвід і нагороди, ми гарантуємо якість послуг, що надаються.

Ми співпрацюємо як з приватними, так і з юридичними особами, що спеціалізуються в різних галузях:

  • Дизайн, проектування;
  • Будівництво;
  • Торгівля.

Одним із напрямків нашої діяльності є розвиток франчайзингової програми, яка полягає у створенні всіх необхідних умов для формування ефективного та високорентабельного бізнесу.

Детальнішу інформацію про програми для партнерів Нашого інтернет магазину "ТЕПЛА ПІДЛОГА" Ви знайдете нижче.

Оптовий прайс на теплу підлогу та терморегулятори на запит.

Стати учасником Партнерської програми
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Керівник відділу продажу
viber

+38 (050) 873 74 01

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будівельникам та оздоблювальникам

Будівельникам та оздоблювальникам

Наша компанія високо оцінює Ваш досвід та професіоналізм та пропонує співпрацю. Ми впевнені, що за допомогою нашого продукту Ви зможете розширити свої можливості та запропонувати якісніші та інноваційні рішення своїм клієнтам.

Співпраця з нами допоможе Вам збільшити свої доходи як опосередковано – за рахунок покращення якості Ваших послуг (продуктів), та оптимізації праці за рахунок дуже простого монтажу, так і безпосередньо шляхом отримання бонусів за співпрацю з нами.

Будівельним організаціям

Будівельним організаціям

Ми виступаємо як офіційний дистриб'ютор інноваційних систем обігріву від провідних світових виробників і пропонуємо Вам високоякісний продукт, який має всі необхідні сертифікати, гарантії та вигідні ціни. Нашим партнером може стати будівельна організація будь-якого формату. Ми розробляємо індивідуальні програми, які враховують обсяги та періодичність закупівель, специфіку об'єктів будівництва та пропонуємо максимально вигідні умови співпраці.

Розроблена для постійних клієнтів програма пропонує зручні умови для успішної співпраці, включаючи гнучкі системи знижок та участь в акціях.

Дизайнерам та проектувальникам

Дизайнерам та проектувальникам

Наша компанія давно та плідно співпрацює з дизайнерами інтер'єрів, проектувальниками та архітекторами, які у своїх проектах передбачають встановлення високотехнологічної та сучасної системи обігріву – «тепла підлога» .

Ми пропонуємо Вам стати рекомендатором нашої продукції, уклавши відповідну угоду. При цьому будь-яка фізична або юридична особа, що прийшла в офіс продажів за Вашою рекомендацією, так само як і Ви самі, отримає право на знижку. Таким чином, ми не лише надамо унікальний продукт зі знижкою, а ще й заплатимо за його покупку!

Торгівельним організаціям

Торговим організаціям

Наш інтернет магазин "ТЕПЛА ПІДЛОГА" є офіційним дистриб'ютором інтелектуальних систем обігріву світових брендів.
Якість та надійність наших послуг підтверджені багаторічним досвідом та нагородами.

Наша компанія співпрацює з великими будівельними комплексами та іншими торговими організаціями, створюючи для кожної з них індивідуальну партнерську програму, що включає чисельні скидки та акції. Крім того, наш інтернет магазин "ТЕПЛА ПІДЛОГА" надає роздаткові інформаційні матеріали та спеціальні рекламні носії. Ми відкриті до нових партнерських угод.

Постачальникам та Дилерам

Постачальникам та Дилерам

Наша організація постійно розширює асортимент продукції, що продається. Якщо Ви є виробником або постачальником унікальних товарів з унікальною ціновою пропозицією, ми з радістю його розглянемо в максимально короткі терміни.

Якщо у вас є комерційні пропозиції, прохання зв'язатися з нами за телефонами вказаними на сайті.

Хочете продавати теплу підлогу? Вас цікавить як стати дилером інтелектуальних систем обігріву світових брендів, чи у вас вже є досвід і ви шукаєте надійного постачальника? Зв'яжіться з нами. Ми відкриті до нових партнерських угод.

Регіональним компаніям

Регіональним компаніям

З задоволенням розглядаємо пропозиції щодо співпраці з регіональними компаніями.

Наш інтернет магазин "ТЕПЛА ПІДЛОГУ" розвиваючи свої партнерські відносини, зацікавлений у розширенні мережі своїх представників у всіх регіонах України. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю. Суть нашої програми партнерства полягає у тому, щоб, використовуючи перевірені технології опалювальних систем провідних світових виробників, допомогти нашим партнерам упевнено осваювати сегмент ринку у своєму регіоні.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини