Нагрівальний мат Hemstedt

Нагрівальні мати Hemstedt – це ідеальні рішення для укладання під керамограніт, плитку, натуральні камені та багато інших покриття. Коли немає можливості значно підняти рівень підлоги, пристрої від цього виробника є реальним порятунком. Вони дозволяють зберегти в приміщенні первісний інтер'єр, не вносячи жодних змін. Рівень підлоги при цьому піднімається лише на кілька сантиметрів. У деяких випадках система розміщується безпосередньо на колишньому покритті.


Двожильний нагрівальний мат ТМ Hemstedt (Німеччина)

нагрівальний мат Hemstedt
 • Ширина мата 0,5 м
 • Загальна потужність 300 Вт
 • Потужність на м2 150 Вт/м2
 • Нагрівальний провідник резистивний
 • Провідник заземлення із лудженої міді
 • Захисний екран алюмінієва трубка
 • Внутрішня ізоляція фторопласт
 • Зовнішня ізоляція ПВХ стійка до УФ
 • Тип з'єднання безмуфтове
 • Зовнішній діаметр 4 мм
 • Мін радіус вигину 2 см
 • Довжина монтажних кінців 2,5 м
 • Макс. t зовнішньої оболонки +65 С
 

Нагрівальний мат Hemstedt

Встановлюється нагрівальний мат Hemstedt або в суміш, що самовирівнюється, або в спеціальний клейовий розчин. Загалом процес монтажу такого пристрою є порівняно простим і не вимагає великої кількості часу. Мат кріпиться до основи, заливається клеєм і накривається керамічною плиткою або іншим облицюванням. За кілька годин чи добу залежно від рівня вологості система готова до повноцінної роботи.

Завдяки своїм технічним особливостям, нагрівальні мати фірми Hemstedt (Німеччина) добре підходять для ванних, кухонь і навіть басейнів. Інженери високотехнологічного виробництва в Штутгарті розробили їх з урахуванням можливості функціонування в різних умовах експлуатації: за підвищеної вологості, нестабільної подачі електрики, значних механічних навантажень, перепадів температур. Для цього провід оснастили трьома захисними шарами:

 • внутрішній виконаний з фторполімеру, що витримує нагрівання до +205;
 • зовнішній являє собою щільну оболонку з полівінілхлориду, яка оберігає нагрівальні мати Hemstedt від вологи, навантажень, хімічного впливу;
 • суцільний екран з алюмінію запобігає проникненню в приміщення електромагнітного випромінювання шляхом його відображення.

Основні технічні характеристики обладнання

Поєднання відмінних показників, що відповідають європейським стандартам якості, надійності, екологічності, робить системи максимально ефективними та економічними. Тому на нагрівальні мати Hemstedt відгуки споживачів виключно позитивні.

 1. Оптимальна потужність 150 Вт/м2 забезпечує можливість експлуатації системи як основного або комфортного джерела тепла.
 2. Безмуфтове з'єднання «холодного» та гріючого дроту для більшої надійності, герметичності.
 3. Високий клас міцності М1.
 4. Мінімальний діаметр двожильного нагрівального кабелю 4,5 мм.
 5. Точно розрахована довжина холодного проводу, що становить 4 м. Цього достатньо для підключення системи навіть у приміщеннях зі складним плануванням.
 6. Широкий асортимент розмірів, завдяки чому купити нагрівальні мати для підлоги Hemstedt можна для опалення будь-якого простору.
 7. Офіційна гарантія від виробника 20 років.

Зважаючи на те, що в матах кабелі розміщені з чітко заданим інтервалом, вам не потрібно робити жодних складних розрахунків при встановленні підлоги. Необхідно лише підготувати простір для встановлення та розкотити по ньому мати. Цей процес ви можете доручити команді наших спеціалістів. Вони виконають усю роботу під ключ, і ви отримаєте якісний результат.

Крім того, в нашій компанії ви зможете підібрати, купити та замовити системи опалення підлоги, отримавши при цьому не тільки консультацію компетентного фахівця, але і суттєву знижку. Доставка буде виконана дуже швидко, тому що на складі завжди є ходові позиції. Вибирайте теплу підлогу Хемстед (мати Hemstedt) для свого будинку на нашому сайті, і вона допоможе створити бажаний затишок у будь-яку пору року!

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини