інфрачервона тепла підлога HI-HEAT
  • товщина: 0,34 мм
  • ширина рулону: 0.5, 0.8 та 1м, у рулоні 100м.п.
  • потужність: 220Вт/м.кв.
  • крок різання: 25см
  • виробник: Корея

Немає в наявності

Неверный ввод
Неверный ввод

Тепла підлога HiHeat

Тепла підлога HiHeat — чудова електрична інфрачервона тепла підлога, що виробляється в Кореї.

У наш час уже давним давно варто відмовитися від стереотипу, який засів у голові у більшості громадян, що товари корейського виробництва, і зокрема теплі підлоги HiHeat, мають нижчі характеристики порівняно з аналогічними підлогами з підігрівом, представленими на ринку.

Корейські виробники вже багато років використовують методи контролю якості на своїх виробництвах, що дозволяє виробляти теплі підлоги високого рівня, але тримати ціну в Україні, і Києві зокрема, нижчою за середню по ринку, завдяки економії виробника теплої підлоги HiHeat на витратах.

 

Характеристики теплої підлоги HiHeat

Параметри плівки теплої підлоги HiHeat:

- Товщина — 0,34 мм.

- Ширина — 100 см.

Тепла підлога HiHeat має характеристики на стандартах світового рівня. Інфрачервона плівка зможе прогріти поверхню до температури 30°С, маючи власну температуру нагрівання 45°С.

Ціна електричної теплої підлоги HiHeat нижча за середню на ринку товарів для опалення будинку, що дозволяє йому добре конкурувати з аналогами. До того ж продукт досить економічний, оскільки споживана ним для роботи потужність 220 Вт/кв.м.

Підлогу з підігрівом HiHeat легко встановити і у великих приміщеннях, адже довжина рулону — 8 метрів.

Виробник теплої підлоги HiHeat вже давно реалізує свою продукцію в Європі та довів, що якість корейської підлоги з підігрівом не відстає від інших зарубіжних компаній. На підтвердження HiHeat дають гарантію на свою продукцію 15 років.

Тепла підлога HiHeat для ламінату

Характеристики теплої підлоги HiHeat роблять його ідеальним рішенням для створення теплої підлоги в приміщенні, де немає можливості робити повноцінний ремонт із створенням нової або заміною старої стяжки. Плівка дуже тонка, що дозволяє купити та покласти його безпосередньо під ламінат та лінолеум.

Одна з головних переваг системи HiHeat під ламінатом - створення сприятливої ​​для підлоги з подібного матеріалу температури та вологості. Як ми знаємо, підвищена вологість сприяє швидкому зносу ламінату. Підвищення температури підлоги гарантує вирівнювання цього показника, що збільшить термін служби Вашого покриття для підлоги.

Купити теплі підлоги HiHeat у Києві

Київ — місто України, в якому цілком добрий вибір теплої підлоги HiHeat. У нашому магазині Ви зможете купити теплу підлогу HiHeat всіх доступних характеристик за привабливою ціною.

Зателефонуйте за телефоном +38 (044) 338-89-53 та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста.

 

 

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини