Система сніготанення та антизледеніння

Системи сніготанення та антизледеніння використовують для боротьби з льодом і скупченнями снігу на різних житлових та комерційних об'єктах. На нашому сайті представлений великий вибір готових систем та комплектуючих від відомих зарубіжних та вітчизняних виробників за найкращими цінами.

Особливості систем сніготанення та антизледеніння та їх сфери застосування

Будь-яка система сніготанення складається з трьох основних елементів:

Принцип роботи такої системи дуже простий: при подачі електрики на кабель, відбувається його нагрівання, внаслідок чого снігові наноси і лід тануть, а поверхня, на яку покладено провід, залишається чистою та сухою.

Більш функціональні системи антизледеніння та сніготанення оснащуються датчиками двох типів – температури та вологості, а також сучасним цифровим контролером, який на підставі інформації із зовнішніх сенсорів самостійно приймає рішення про включення/вимкнення подачі електрики на кабель. Це дозволяє автоматизувати процес сніготанення та уникнути «холостого» запуску системи.

Область застосування нагрівального кабелю для боротьби зі снігом та льодом досить велика і не обмежується покрівлею будинку. Резистивні дроти укладають під тротуарну плитку, під сходи ганку, ними обмотують вентилі водопровідних магістралей і навіть монтують в асфальт на приватних парковках.

Переваги використання систем сніготанення на об'єктах житлової та комерційної нерухомості

Система антизледеніння або сніготанення, встановлена ​​в приватних будинках або в громадських місцях, має безліч переваг:

  • Зниження ризику травматизму людей (немає ожеледиці, немає ризику падіння крижаних утворень з даху).
  • Захист покрівельних матеріалів та збільшення терміну їхньої служби. Тала вода проникає в мікропори покрівлі, де, замерзаючи, вона розширюється, що призводить до деформації та руйнування матеріалів.
  • Доглянута прибудинкова територія та дахи (не потрібно наймати комунальні організації).

Вартість обладнання для боротьби з льодом та снігом залежатиме від розмірів робочої поверхні, особливостей монтажу та типу комплектуючих. Правильно налаштована система забезпечує ефективну боротьбу з льодом та снігом на будь-яких поверхнях в автоматичному режимі, при цьому витрати на її утримання можна порівняти з витратами на обслуговування електричних теплих підлог у квартирі або приватному будинку.

Чому варто купити систему сніготанення у нас

Наші переваги:

  • Великий асортимент комплектуючих та готових рішень для систем антизледеніння та сніготанення.
  • Вигідні ціни на всю продукцію, регулярні акції, розпродажі та персональні знижки для кожного клієнта.
  • Кваліфікований підбір комплектуючих залежно від типу об'єкта та особливостей монтажу системи боротьби зі снігом та льодом.
  • Офіційна сервісна підтримка та гарантія від виробника.
  • Швидке формування замовлення та доставка в будь-яке місто України.

Ми пропонуємо недорого купити систему сніготанення в Києві від найкращих світових виробників. Замовлення можна оформити онлайн через меню сайту або в телефонному режимі, зателефонувавши нашим консультантам.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини