інфрачервона підлога KOREA HEATING
  • товщина: 0,338мм
  • ширина рулону: 0.5, 0.8, та 1м, у рулоні 100м.п.
  • потужність: 220Вт/м.кв.
  • крок різання: 25см
  • виробник: Корея

Знято з виробництва

Неверный ввод
Неверный ввод

Тепла підлога KOREA HEATING

Південнокорейська компанія «SH KOREA CO.,LTD» - це один зі світових лідерів у виробництві інфрачервоних плівкових обігрівачів. Продукція цієї марки імпортується більш ніж у 20 країн світу, такі як США, Канада, Німеччина, Великобританія, Японія, Китай, Україна, Казахстан та інші.

У 2017 році основним продуктом компанії є електрична нано плівка KOREA HEATING для підігріву підлог. Лінійка нано плівок налічує 3 різновиди інфрачервоної плівки.

Корейський менеджмент при виробництві теплих підлог KOREA HEATING

Одна з ключових особливостей теплої підлоги KOREA HEATING - ставлення корейців до виробничого процесу. Кожен із 10 етапів виробництва продукції перебуває під суворим контролем: за кожну стадію відповідає свій менеджер.

Завдяки цьому, Ви можете купити теплі підлоги KOREA HEATING в Україні та бути впевнені у їхній довговічності.

Ми є офіційним представником компанії KOREA HEATING і продаємо нашу продукцію з їх офіційною гарантією. За всю нашу тривалу співпрацю був лише 1 випадок, коли після того, як покупці вирішували купити теплу підлогу KOREA HEATING у Києві, нам доводилося робити повернення через шлюб.

Переваги плівкової підлоги з підігрівом KOREA HEATING

Плівкові теплі підлоги KOREA HEATING мають товщину всього 0,34мм і можуть бути встановлені під будь-яке покриття для підлоги.

Також, для підлог з підігрівом KOREA HEATING не потрібно армування і стяжка. Ви можете підключити систему до мережі, укласти під лінолеум, ламінат або плитку і насолоджуватися теплими підлогами на кухні, у ванній та в будь-якій іншій кімнаті своєї квартири.

Система підігріву підлоги KOREA HEATING виготовлена ​​з матеріалів підвищеної міцності, що є чудовою перевагою для встановлення моделі плівкової підлоги під тонкі покриття.

Ви можете купити теплу підлогу KOREA HEATING у нашому інтернет магазині та замовити доставку по всій території України.

Щоб дізнатися, яка модель теплої підлоги KOREA HEATING підійде під Ваші потреби — зателефонуйте нам по телефону, вказаному в розділі. Фахівці контактного центру підкажуть, яку теплу підлогу KOREA HEATING Вам краще вибрати. Також Ви зможете відразу викликати замірника.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини