Нагрівальний мат Devi

Якщо вас цікавить просте та швидке укладання теплої підлоги, нагрівальний мат Devi стане чудовим вибором. Що стосується якості, то Devi можна назвати одним із безперечних лідерів на ринку кабельних систем обігріву. Виробник позиціонує свої системи, як економічні у споживанні електроенергії та ефективні у тепловіддачі.


Двожильний нагрівальний мат ТМ Devi (Данія)

нагрівальні мати Devi
нагрівальний мат Devi
 • тип кабелю: двожильний екранований
 • номінальна напруга: ~230 В
 • питома потужність: 135 Вт/м2 за 220 В,
                                     150 Вт/м2 за 230 В
 • товщина мату: 4,5 мм
 • холодний кінець: 1 х 4 м, 1 мм2 + екран
 • внутрішня ізоляція: Тефлон FEP
 • екран: алюмінієва фольга + 0,5 мм2 провід
 • зовнішня ізоляція: PVС
 • макс. робоча температура увімкн.: 85 °C
 • макс. робоча температура вимк.: 90 °C
 • допустимий опір: +10% ÷ -5%
 

Нагрівальний мат Devi джерело обігріву

Нагрівальні мати Діві можуть використовуватися як єдине джерело обігріву або служити допоміжним пристроєм для холодних кімнат. Завдяки тому, що мати можна класти під різні покриття, їх часто використовують для балконів і ванних кімнат. Вони ідеально виконують своє завдання на кухнях, залах і спальнях.

Вибирати теплі мати Devi необхідно, відштовхуючись від потужності та довжини цих виробів, щоб вибрати оптимальний варіант для конкретної кімнати. Не можна не сказати і про екологічність пристроїв, обумовлену обраними для них матеріалами та забезпечення якісної ізоляції.

Встановлюючи нагрівальні мати Devi, ви отримуєте надійні системи із захисними екранами, що перешкоджають електромагнітному випромінюванню. Що стосується зовнішньої ізоляції, вона забезпечена стійким до лужного середовища ПВХ. За внутрішню відповідає стійкий до високих температур фторопласт.

Загалом мати Devi є скловолоконною сіткою і рівними кроками закріплений на ній петлями двожильний кабель. Загальна довжина мату становить 3 мм, що дозволяє уникнути відчутної зміни висоти підлоги та перегляду вже звичних інтер'єрних рішень.

Крім того, що на мати Devi ціна більш ніж прийнятна, на всі моделі цих виробів надається тривала гарантія. Вона становить 20 років за умови, що зібрану конструкцію поверхневого опалення не буде порушено. Виробник ручається за якість, стабільність роботи та безпеку експлуатації матів. Робота систем обігріву такого типу швидко окупається і вони не створюють складнощів у повсякденному побутовому використанні.

Особливості монтажу теплої підлоги.

Електричні нагрівальні мати Devi купити можна для укладання під різні покриття, проте найкращим варіантом є керамічна плитка. Технологія встановлення обладнання має низку особливостей:

 • гріючий провід підключається до терморегулятора лише одним кінцем, другий необхідно заглушити. Завдяки такій зручній схемі відсутня потреба тягнути кабель через все приміщення та штробити додаткові канали;
 • для з'єднання з холодним проводом використовується спеціальна муфта, що забезпечує герметичність, надійність стикування;
 • при облаштуванні системи тепла підлога Devi мати укладаються безпосередньо під плитку в шар клею без заливання бетонної стяжки. Така технологія значно спрощує монтажні роботи;
 • для зручного розміщення сітки на основі її можна розрізати у будь-якому потрібному напрямку. Головне при цьому - не пошкодити кабель, що гріє.

Якщо ви плануєте мати Devi купити і не можете визначитися з найкращим варіантом системи обігріву саме для вашого будинку, то звернутися в нашу компанію за консультацією можете в будь-який час. Експерти в системах теплої підлоги розкажуть про тонкощі вибору таких систем і дадуть відповіді на ваші питання, допоможуть з остаточним прийняттям рішення та приймуть замовлення.

На сьогоднішній день Devi – це компанія-виробник з бездоганною репутацією, і ми завжди впевнено рекомендуємо своїм покупцям продукцію з представленого модельного ряду. Вибирайте Devi мати у нас і переконайтесь у їх безперечних перевагах самі!

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини