Нагрівальний мат Woks

Нагрівальний мат Woks – це найпростіше та швидке рішення для монтажу системи «Теплої підлоги». Конструкція є сіткою і рівномірно розподілений по її площі кабель. Цікаво, що готові комплекти таких систем підходять практично під будь-які покриття для підлоги. Однак найбільш підходящим, рекомендованим виробником варіантом є укладання під керамічну плитку.


Двожильний нагрівальний мат ТМ Woks (Україна)

нагрівальні мати Woks
нагрівальний мат Woks
 • Виробник Woks
 • Країна виробник Україна
 • Тип кабелю двожильний
 • Потужність 160 Вт/м²
 • Ширина мата 0,5 м
 • Діаметр кабелю 5 мм
 • Екран Алюмінієва фольга
 • Внутрішня ізоляція Еластомер
 • Зовнішня ізоляція
 • Пластикат безсвинцевий
 • Максимальна температура +65 °C
 • Гарантія 20 років
 

Нагрівальний мат Woks

Полімерна сітка, що служить основою, має липку нижню сторону, завдяки чому легко фіксується на підлозі. Його необхідно попередньо очистити та вирівняти. Двожильні нагрівальні мати Woks реалізуються підключеними до «холодного» дроту, довжина якого становить 3 м. Для переходу на нього використовується високоміцна муфта, яка також укладається під покриттям. «Холодний» провід приєднується до термостата, за допомогою якого виконується регулювання потужності системи.

Отримана конструкція заливається спеціальним клеєм із підвищеним ступенем еластичності, що дозволяє сформувати ідеально рівний шар. На нього виконується укладання фінішного покриття – керамічної плитки. Переваги такої технології монтажу виявляються у простоті виконання робіт, а також у компактності. Товщина всіх шарів не перевищує 4 см, тому укладання системи допустиме в приміщення з низькими стелями.

Випускає нагрівальні Woks мати «Одесскабель» – український завод, представлений на ринку кабельної продукції понад 70 років. Накопичені за ці роки знання та досвід дозволили створити опалювальне обладнання, яке б відповідало найвищим стандартам, прийнятим у Європі. Зокрема, контроль якості здійснюється згідно з нормативами ISO 9001:2015. При цьому ціна на продукцію залишається максимально доступною та конкурентною.

На всі нагрівальні мати Woks надається 20-річна гарантія при заявленому реальному терміні служби до 60-70 років. Такий тривалий період експлуатації забезпечений унікальним захистом електрокабелю від негативних зовнішніх факторів. Вона є багатошаровою ізоляцією, виконаною з надійних матеріалів:

 • Arnitel® СМ 551 TPC-ES – сополіефір з високим ступенем еластичності та термостійкістю. Він забезпечує системі гнучкість, можливість переносити сильне нагрівання без руйнування;
 • полівінілхлорид, що не містить свинець – полімер, що характеризується механічною міцністю, стійкістю до хімічної дії. Завдяки йому нагрівальний мат Woks витримує значні навантаження;
 • алюміній – це тонкий суцільний екран, що обволікає жили. Він захищає користувачів системи опалення від електромагнітного випромінювання, а також надає їй стабільності.

Додатково в конструкцію кабелю включена мідна жила, що заземлює, що запобігає можливості короткого замикання. Таке поєднання матеріалів забезпечує на нагрівальний мат Woks відгуки виключно позитивні. Адже тепла підлога Woks гарантує споживачеві максимальний рівень комфорту незалежно від того, чи використовується він для альтернативного або основного опалення житла. У цьому його енергоспоживання залишається на розумному рівні.

Дивіться ціни на мати Woks у Києві на нашому сайті та замовляйте готові комплекти на найвигідніших умовах! Ми пропонуємо вашій увазі якісну продукцію, що відповідає високим стандартам. Також кожен замовник може користуватися нашою послугою монтажу системи. Телефонуйте нам прямо зараз і отримуйте відповіді на всі питання!

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини