Нагрівальний кабель Grayhot

Кабель Грей Хот – це якісний продукт від відомого українського виробника "Одесскабель". На кабелі всіх видів та розмірів запропоновані привабливі розцінки, а за характеристиками та надійністю ці вироби не поступаються дорожчим закордонним аналогам. Виробничі потужності заводу відповідають останнім тенденціям у сфері виготовлення інженерного обладнання, контроль якості виконується відповідно до європейського стандарту ISO 9001. Продукція має відповідні сертифікати якості та безпеки. На неї надається офіційна гарантія на 15 років. При цьому виробник відповідально заявляє про термін експлуатації систем щонайменше 30 років.


Двожильний нагрівальний кабель ТМ Grayhot (Україна)

нагрівальний кабель Grayhot
Грейхот
 • Лінійна потужність кабелю: 16,5 Вт/м
 • Напруга живлення 220В 50 Гц;
 • Максимальна робоча температура
 • зовнішньої оболонки: 80 ° С
 • Максимальна робоча температура нагрівальної жили: 90°С
 • Радіус вигину не менше шестиразового діаметра кабелю
 • Мінімальна температура монтажу: -5°С
 • Приєднувальні кінці завдовжки 2,5 м.
 • Мідний плетений екран (має підвищену стійкість до механічних впливів)
 • Гарантія 25 років
 

Нагрівальний кабель Grayhot

Завдяки овальній формі, нагрівальні кабелі Grayhot забезпечують у процесі експлуатації зразкову тепловіддачу. При цьому їх експлуатація повністю безпечна, зважаючи на грамотно продумані конструкції та ізоляції. І це далеко не повний перелік плюсів, які отримує споживач, набуваючи такої системи.

Переваги, що виділяють кабель Grayhot серед конкурентів

 1. Висока ефективність. Потужність на рівні 15 Вт/м. дозволяє опалювати приміщення з різним ступенем утеплення від віталень та спалень до балконів та прибудов. Головне, правильно розрахувати крок розкладки петель дроту, щоб забезпечити достатню продуктивність на м2.
 2. Надійність. Двожильний нагрівальний кабель Grayhot оснащений двома шарами захисної ізоляції з якісних полімерів, які несприйнятливі до хімічної дії, високих температур (можливе нагрівання до +105 С), відмінно протистоять значним механічним навантаженням. За показником вологостійкості продукції надано клас IPX7.
 3. Безпека. Для блокування електромагнітного випромінювання у конструкцію впроваджено алюмінієвий екран. Для захисту від замикань у ланцюзі є дві заземлюючі жили.
 4. Економічність. Кабель, що гріє, Грей Хот споживає розумну кількість енергії для підтримки комфортного мікроклімату в приміщеннях. Цей показник можна оптимізувати рахунок підключення до системи терморегулятора. З його допомогою користувач встановлює необхідну температуру нагріву підлоги, після досягнення якої обладнання автоматично вимикається. Таким чином, можна уникнути перевитрати електрики, знизивши його споживання до 2 разів.
 5. Зручність монтажу. Під покриття покриття кабель Grayhot може прокладатися двома способами: в шар клею або в бетонну стяжку. Перша "суха" технологія призначена для керамічної плитки. Друга "мокра" рекомендована для ламінату, лінолеуму і т.д. Вона складніша у реалізації, але забезпечує більшу стабільність системі підлогового опалення.

Знайти гарне рішення за ціною та всім параметрам у нас зможе кожен! А на питання щодо особливостей кабелів ми можемо відповісти по телефону або через форму зворотного зв'язку. Наші компетентні співробітники допоможуть повністю укомплектувати систему опалення, включивши в неї нагрівальний кабель Grayhot відповідної модифікації, терморегулятор, кріпильні і сполучні елементи і т.д. Як постійним, так і новим клієнтам буде запропоновано знижки, акції чи інші вигідні бонуси.

Наша компанія дбає про комфорт своїх покупців, тому оперативно доставляє замовлення в будь-який регіон України найзручнішим для отримувача способом. За потреби наші майстри-монтажники нададуть професійну допомогу в облаштуванні, підключенні та налагодженні системи теплої підлоги будинку.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини