Нагрівальний мат Grayhot

Якщо ви хочете зробити підлогу теплою і не дбати про її обслуговування, то нагрівальний мат Grayhot стане вдалою покупкою. Ціна на нього лояльна, конструкція розігрівається досить швидко і рівномірно розподіляє тепло по простору. Служити пристрій здатне довгі роки, йому не потрібно ніякого догляду, а в експлуатації немає жодних складнощів.


Двожильний нагрівальний мат ТМ Grayhot (Україна)

нагрівальні мати Grayhot
нагрівальний мат Grayhot
 • Напруга мережі 220~240 В
 • Частота 50.0 (Гц)
 • Діаметр кабелю 5.0(мм)
 • Максимальна робоча температура 90.0 (град.)
 • Ізоляція ПВХ
 • Довжина холодного кінця 2,5 м
 • Товщина мату 5 мм.
 • Допуск на відхилення опору –5% +10%
 • Екран алюмінієва фольга
 • Гарантійний термін 15 років
 

Нагрівальний мат Grayhot

Обладнання випускається на виробничих потужностях вітчизняного заводу «Одесскабель», який має більш ніж 70-річний досвід виготовлення кабельних електросистем. В даний час він оснащений повністю модернізованими сучасними верстатами та апаратами. Контроль якості здійснюється згідно з стандартом ISO 9001, визнаним ефективним у більшості країн Європи.

Двожильний нагрівальний мат Grayhot має просту, але грамотно продуману конструкцію:

 • Полімерна сітка, що служить основою та зручно фіксується на чорновому підлозі або теплоізоляції металевими скобами або скотчем;
 • Двожильний гріючий кабель, укладений у кілька захисних шарів. Два з них виконані з полімерних матеріалів та забезпечують обладнанню стійкість до впливу зовнішніх негативних факторів (вологість, висока температура, механічні навантаження, хімічно активні речовини). Також у конструкцію кабелю включений екран з алюмінієвої фольги, який з одного боку гасить ЕМ-випромінювання, з іншого – рівномірно розподіляє теплову енергію по всій поверхні, що опалюється.
 • Перехідна муфта Виконує функцію з'єднання нагрівального мату Grayhot із струмопровідною частиною. Відрізняється високою міцністю та герметичністю;
 • «Холодний» провід, що підключається до електромережі. Має оптимальну довжину для зручності з'єднання із системою.

Обладнання має мінімальну товщину (5 мм), тому може встановлюватися в приміщення з невисокими стелями, особливо якщо монтується у шар клею під кахельну плитку. Така конструкція швидко застигає та піднімає початковий рівень всього на кілька сантиметрів. Другий варіант прокладки складніший, оскільки передбачає заливку бетонною стяжкою. Вона набуває повної нерухомості і монолітності протягом 1-2 тижнів залежно від мікроклімату в приміщенні і забирає від 5 до 8 см його висоти. Такий спосіб монтажу є кращим для покриття типу ламінат, паркет, лінолеум.

Загалом установка та підключення нагрівальних матів Grayhot дуже прості і займають не так багато часу, враховуючи, що кабель вже розкладений по їх поверхні з точно розрахованим кроком та надійно закріплений. Зазвичай саме цей етап монтажу займає у недосвідчених новачків левову частку часу. Однак якщо немає впевненості у своїх силах, краще доручити встановлення спеціалісту з досвідом, який у процесі роботи врахує всі нюанси та зробить усе за правилами. Вибирайте у нас в асортименті оптимальний варіант мату та залишайте замовлення сьогодні!

На нашому сайті нагрівальний мат Grayhot можна замовити за доступною ціною і в різноманітних розмірах з площею укладання від 0,6 до 12,8 м2. Питома потужність складає 150 Вт/м2, чого найчастіше достатньо для обігріву стандартних кімнат із середнім ступенем утеплення. Наш кваліфікований спеціаліст допоможе підібрати оптимальний за технічними характеристиками та вартістю варіант теплої підлоги та зорієнтує за вартістю облаштування системи з нуля.

Замовлене обладнання буде доставлене клієнту в найкоротші терміни, оскільки посилку ми комплектуємо в день звернення завдяки тому, що всі потрібні позиції є на складі компанії. Тому тепла підлога Grayhot завжди буде вчасно.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини