Ціна на теплу підлогу не перше, але одне з найважливіших питань, при виборі потрібної Вам системи підігріву підлоги, коли вже було прийнято рішення купити та оснастити своє житло підлогами з підігрівом.

Як і будь-який продукт на ринку із вільною конкуренцією, тепла підлога має багато фірм, країн виробників, моделей у категоріях з різною ціною, щоб кожен покупець міг знайти товар за своїми потребами.

Виходячи з того, що на ринку представлено так багато товарів-замінників, логічно буде зробити висновок, що відповідність ціни та якостей у деяких товарів не рівнозначні, і за велику суму Ви можете купити теплі підлоги, які не відрізнятимуться за якістю від свого дешевшого аналога.

Виберіть теплу підлогу для себе за типом монтажу!

З чого складається ціна на теплу підлогу

Ціна на теплу підлогу складається з:

Комплектації, яку Ви собі обрали. Іноді в комплекті з провідниками тепла, якими, по суті своїй, і є тепла підлога (теплопровідні плівки, гріючі кабелі), йдуть терморегулятори, термодатчики та інші комплектуючі, які впливають на ціну системи, що купується теплої підлоги.

Ціни на супутні товари. Якщо якісь елементи не були в комплекті теплої підлоги, то Вам доведеться купити їх окремо.

Країна та фірма виробника. Багато європейських виробників ведуть розрахунки із замовниками в євро, тому й ціни на теплі підлоги свого виробництва змінюють, виходячи з коливань даної валюти. Теплу підлогу вітчизняного виробництва можна купити у кілька разів дешевше. Однак, ми рекомендуємо Вам керуватися не лише ціною при виборі теплої підлоги, але й гарантіями, які дає компанія-виробник на свій товар, звертати увагу на зарубіжні моделі або наших виробників у середньому ціновому сегменті.

Ціни на монтажні роботи. Як і в будь-якому вигляді будівельно-ремонтних робіт, окрема стаття витрат - ціна робітників персоналу, задіяного в процесі будівництва. Середню ціну виділити тут не вийде, тому що все залежить від конкретного проекту і, звичайно, кваліфікації робітників

Особливості цін на теплу підлогу в Києві

Ціни на теплі підлоги в Києві, як і в усій Україні, збільшилися паралельно зі стрибком курсу валют на світовій арені.

Ціни у Київських роздрібних магазинах вищі, порівняно з магазинами у дрібніших містах України. Один із найкращих варіантів — шукати потрібну модель теплої підлоги за ціною в інтернеті. Ми готові запропонувати Вам найкращі ціни на теплу підлогу в Києві.

Скільки коштує тепла підлога в обслуговуванні

Тепла підлога не потребує «абонентської плати» та всіляких періодичних ремонтів та доробок. Єдиний варіант, при якому Вам доведеться вкласти гроші в обслуговування - поломка, яка часто пов'язана з неправильною установкою системи, зважаючи на бажання заощадити на зверненні до професіоналів.

Термін роботи теплої підлоги 10-15 років без ремонту, тому разово сплачена ціна за теплу підлогу не є великою сумою, а тим більше враховуючи той факт, що зекономлені гроші покриють всю вартість теплих підлог.

Тепла підлога - це легко
Розрахунок вартості теплої підлоги ONLINE

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

Розрахунок вартості теплої підлоги

 

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини