Нагрівальний мат Evro-Termo

Нагрівальні мати Evro Termo – це бездоганна якість, надійність і за всіма критеріями відмінний вибір для систем домашнього опалення. Такі пристрої представлені в асортименті за розмірами та потужністю, варіанти є для укладання в кімнатах навіть із найскладнішими конфігураціями.


Двожильний нагрівальний мат ТМ Evro-Termo (Україна)

нагрівальний мат Evro-Termo
evro termo mat min min
  • номінальна напруга: ~230 В
  • питома потужність: 150 Вт/м при 230 В
  • ширина мата: 0.5 м
  • Тип мату: двожильний
  • максимальна температура: 90 °С
  • з'єднання холодний/нагрівальний кабель: термоусадка
  • Гарантія, років: 15
 

Нагрівальний мат Evro-Termo

Замовити мат Evro Termo можна з послугою доставки та встановлення, наша фірма надає готові комплекти та виконує монтажні роботи за всіма правилами. Представлені на сайті мати бездоганно виконують своє завдання та забезпечують якісний та рівномірний розподіл тепла. За ціною та характеристиками кожен може знайти оптимальний варіант мату.

Системи опалення цієї марки є продуктом вітчизняного виробництва, що не робить їх гіршим за зарубіжні аналоги. Якщо заздалегідь не знати, хто виготовив теплу підлогу Evro Termo, можна вирішити, що матюка привезли з Норвегії або Данії. Це враження створює гідний рівень якості, надійність складання, відмінні техніко-експлуатаційні показники. Продукція сертифікована в Україні, має виробничу гарантію на 15 років. Додатковою перевагою продукції бренду є приваблива ціна, до складу якої не входять витрати на доставку з іншої країни та переплата за «розкручене» ім'я торгової марки.

Особливості обладнання

У системі тепла підлога Євро Термо мати виступають як основним, так і додатковим джерелом тепла. Конвекційний тип опалення, що реалізується ними, особливо комфортний для людини, так як прогріває нижню частину приміщення на рівні ніг, залишаючи зону голови прохолоднішою.

Найважливіша перевага мату перед звичайним кабелем полягає в наявності полімерної сітки. На ній з певним кроком закріплюються витки проводу, що гріє. Така конструкція значно спрощує монтажні роботи. Крім того, сітчасту основу можна розрізати під будь-яким кутом, підлаштовуючи її під нюанси планування приміщення.

Замість бетонної стяжки у випадку нагрівального мату Evro Termo застосовується плитковий клей, в який повністю утоплюється конструкція. Зверху укладається керамічне покриття. Враховуючи, що сітка з кабелем ультратонкі, все опалення підлоги з облицюванням має товщину до 4 см. Це робить можливим його встановлення в приміщення з невисокими стелями.

Устаткування відрізняє міцність, довговічність та надійність, які забезпечені продуманою конструкцією двожильного кабелю. Вона має 3 захисні шари:

  • екран з алюмінієвої фольги, що оберігає від проникнення в приміщення ЕМ-випромінювання та перешкоджає виникненню короткого замикання;
  • зовнішня оплетка з високоміцного полімеру, який запобігає механічним ушкодженням;
  • внутрішній шар з фторопласту, що дозволяє витримувати температурні перепади та значні навантаження.

Двожильний нагрівальний мат Evro Termo відрізняється економічністю в порівнянні з іншими системами опалення (водяне, конвекторне і т.д.) Це забезпечується за рахунок високих показників ККД, коли втрати енергії зводяться до нуля. Крім того, раціональне енергоспоживання гарантує підключення терморегулятора, який не тільки захищає обладнання від перегріву, а й не допускає перевитрати електрики. У момент досягнення теплою підлогою заданого користувачем температурного рівня термостат відключає його або переводить в економічний режим, спрямований на підтримку комфортного мікроклімату.

У нашому інтернет-магазині нагрівальний мат Evro Termo можна купити в комплекті з терморегулятором та іншими компонентами системи теплої підлоги. Це не тільки зручно в плані економії часу, але й дає змогу отримати знижку за велике замовлення.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини