Терморегулятори для теплої підлоги

Терморегулятори теплої підлоги призначені для автоматичної підтримки певного температурного режиму, встановленого користувачем. Ці пристрої інтегруються в систему електричних теплих підлог будь-якого типу - нагрівальні мати, кабель у стяжці, ІЧ-плівки. Вони отримують дані від датчиків нагріву та коригують режим роботи системи. Ми пропонуємо купити терморегулятор за вигідною ціною з гарантією якості від найкращих світових виробників.

Основні різновиди та особливості функціоналу терморегуляторів для теплої підлоги

На вітчизняному ринку є великий асортимент терморегуляторів, які відрізняються типом конструкції, варіантами монтажу та функціональністю.

Сучасні регулятори для теплої підлоги можна розділити на чотири умовні групи:

Моделі з першої категорії відрізняються доступною вартістю, надійністю та простотою експлуатації. Як правило, вони є невеликим вбудованим модулем, оснащеним перемикачем або кнопкою включення і ручкою управління. Навколо ручки, що обертається, нанесена температурна шкала, тому користувачеві досить просто повернути її до збігу з потрібним значенням.

Цифрові регулятори теплої підлоги мають більш сучасний зовнішній вигляд, мають інформативний дисплей і відрізняються від аналогових рішень високою точністю. Більшість моделей управління пристроєм здійснюється з допомогою кількох кнопок, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко налаштувати необхідний режим роботи систем електричного підігріву підлог.

Програмовані цифрові терморегулятори є найбільш функціональним рішенням точного контролю температури в приміщенні. Їхня основна відмінність полягає у можливості задавати певний режим роботи систем обігріву на кожен день та/або на певний часовий проміжок. Це дозволяє оптимізувати витрату електроенергії та суттєво економити на обігріві приміщення.

До окремої категорії відносяться регулятори температури повітря, які можуть використовуватися як частина системи електричної теплої підлоги, так і поєднуватися з різними нагрівальними приладами (наприклад, інфрачервоними обігрівачами). Залежно від модифікації такі пристрої можуть інтегруватися в систему обігріву або безпосередньо підключаються через розетку до опалювального електроприладу.

П'ять причин купити терморегулятор для теплої підлоги

До переваг звернення до нашої компанії можна віднести:

  1. Широкий асортиментний ряд кімнатних терморегуляторів всіх видів.
  2. Можливість купити терморегулятор для теплої підлоги за найвигіднішою ціною.
  3. Лише сертифікований товар від найкращих виробників.
  4. Офіційна гарантія якості.
  5. Безкоштовна професійна допомога у виборі відповідної моделі терморегулятора.

Щоб купити терморегулятор у Києві, залиште онлайн заявку на сайті або зателефонуйте нашим фахівцям у телефонному режимі.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини