Нагрівальний кабель Evro-Termo

Evro Termo кабель, що нагріває – це продукт від українського виробника, який здобув велику популярність на вітчизняному ринку. Він чудово підходить для організації системи обігріву у приватних будинках та квартирах. Його монтаж простий і не забирає багато часу.


Двожильний нагрівальний кабель ТМ Evro-Termo (Україна)

нагрівальний кабель Evro-Termo
 
  • Питома потужність кабелю, Вт/м: 16,5 за 220 В
  • Питома потужність кабелю, Вт/м: 18 за 230 В
  • Матеріал внутрішньої ізоляції: PTFE
  • Діаметр кабелю: 6,9 мм,
  • Довжина холодного кінця, м: 2,5
  • Гарантія, років: 15
 

Нагрівальний кабель Evro-Termo

Нам залишають про нагрівальні кабелі Evro Termo відгуки виключно позитивні, і ми можемо відповідально рекомендувати їх кожному клієнту. У широкому асортименті кабелів вибрати підходящий не буде проблемою. За потужністю, довжиною та іншими необхідними параметрами ви можете підібрати у нас оптимальний варіант.

Обладнання призначене для організації поверхневих систем опалення у житлових будинках, квартирах, інших приміщеннях. Воно може використовуватися як комфортне джерело тепла, що додатково формує мікроклімат поряд з радіаторами або конвекторами. У деяких випадках можлива його самостійна робота, проте це потребує влаштування гарної теплоізоляції.

Конструкційно Evro Termo нагрівальний кабель є відрізком певної довжини, на кінцях якого знаходяться з'єднувальні муфти для зручного підключення до «холодної» частини системи. Він оснащується двома жилами, одна з яких виконує опалювальну, друга – струмопровідну функцію. Для захисту від негативного зовнішнього впливу, пошкодження, зносу є зовнішня ізоляція з полівінілхлориду та внутрішня – з фторопласту. Ці полімери стійкі до руйнування, корозії, перепадів температур, вологості. Для блокування електромагнітного випромінювання гріючий провід укладений у шар алюмінієвої фольги.

На нагрівальний кабель Evro Termo відгуки споживачів свідчать про те, що це одна із найкращих в Україні опалювальних систем за співвідношенням ціна-якість. Вітчизняний виробник пропонує користувачеві сертифіковане обладнання, яке вироблено відповідно до європейських стандартів надійності, екологічності, безпеки. При цьому немає потреби переплачувати за бренд, що найчастіше відбувається з розкрученими торговими марками.

Технічні параметри продукції

  1. Довжина секції 9-128м.
  2. Питома потужність 15 Вт/м.
  3. Товщина дроту із двох жил 6,9 мм.

Широта та різноманітність модельного ряду продуктів Evro Termo дозволяє підібрати нагрівальний кабель для приміщень з будь-якими особливостями планування. Головне – грамотно розрахувати необхідну продуктивність та виконати монтаж відповідно до вимог виробника.

Оборудование универсально и отлично сочетается с различными видами напольного покрытия: плитка, камень, ламинат, паркетная доска, линолеум. Обязательное условие его установки – заливка бетонной стяжки, которая обеспечивает системе защиту от повреждений, стабильность размещения. Кроме того, этот слой равномерно прогревается в ходе работы отопления, обеспечивая одинаковое распределение тепловой энергии на все участки пола без образования холодных зон.

В нашей компании теплый пол Evro Termo можно купить нагревающий кабель по максимально привлекательной цене, так как мы работаем напрямую с поставщиками, минуя цепь посредников. На сайте постоянно действуют акции, проводятся распродажи. Доставка осуществляется по всей Украине в кратчайшие сроки благодаря наличию большинства позиций из предлагаемого ассортимента на складе. Определить технические характеристики теплого пола при заказе покупателю помогут наши квалифицированные знающие менеджеры, с которыми можно связаться по телефону или через форму обратной связи.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини