За кількістю замовлень на електричну теплу підлогу Дніпро відстає лише від столиці України, і йде нарівні з іншими містами-мільйонниками. Популярність такої опалювальної системи пояснюється просто: важко знайти інше таке ефективне та економічне технічне рішення за доступною для кожного мешканця нашої країни ціною. При цьому комфортний мікроклімат підтримується автоматично - досить просто встановити бажаний режим роботи обігріву. Також легко можна швидко підвищити або, навпаки, знизити температуру в приміщенні.

Незмінним попитом серед покупців нашого інтернет-магазину користуються керуючі роботою системи сучасні програмовані терморегулятори із вбудованим модулем Wi-Fi. З їх допомогою контроль за функціонуванням теплої підлоги можна здійснювати безпосередньо зі свого смартфона. Більше того, спеціальне ПЗ дозволяє інтегрувати обігрів у систему «розумного будинку». А це вже зовсім інший рівень комфорту життя! Тепла підлога за 24 години допомагає українцям йти в ногу з часом та насолоджуватись передовими технологіями.

Принцип роботи обігріву

Принцип роботи системи простий та використовує всім відомі закони фізики.

Після подачі живлення на нагрівальний елемент кінетична енергія впорядковано рухомих електронів перетворюється на потенційну і виділяється у вигляді тепла. Далі внаслідок теплопередачі відбувається нагрівання покриття для підлоги, а потім теплова енергія поширюється по приміщенню. Терморегулятор автоматично вмикає та вимикає обігрів залежно від заданих власником системи параметрів. Так досягається суттєва економія споживання електрики — аж до 70%, залежно від функціональності обраної моделі. Датчик температури знімає показники нагрівання та передає їх термостату. Практично у ролі теплоносія виступає електричний струм. Джерелом тепла є нагрівальний елемент. У нашому інтернет-магазині можна купити кабель, що нагріває, нагрівальні мати, інфрачервону плівку від провідних брендів з гарантією від виробника.

Чому купити теплу підлогу у Дніпрі — розумний вибір

Українці віддають перевагу системі обігріву підлоги, тому що таке технічне рішення:

  1. За вартістю суттєво дешевше конкуруючих варіантів.
  2. Забезпечує ефективне та економічне опалення.
  3. Комфортно в експлуатації та зручно в управлінні.
  4. Може використовуватись як основне та додаткове джерело тепла.
  5. Дозволяє швидко встановити необхідну температуру в приміщенні та автоматично підтримувати комфортний мікроклімат.
  6. Вірою і правдою буде служити своїм власникам — наприклад, реальний термін служби кабелів, що гріють, становить 50 і більше років.

Від чого залежить вартість теплої підлоги в Дніпрі

На ціну впливає:

  • обігрівана площа;
  • потужність системи;
  • відомість торгової марки;
  • розмір торгової націнки продавця.

Тепла підлога за 24 години постачає продукцію безпосередньо від виробників. Тому кожен клієнт отримує знижку чи подарунок.

Як купити електричну теплу підлогу в Дніпропетровську

Оформити замовлення можна буквально за кілька хвилин. Якщо сума замовлення 1500 грн та більше — доставка за наш рахунок. Коли потрібна тепла підлога у Дніпрі, наш інтернет-магазин завжди до ваших послуг!

Доставка здійснюється у всі міста України, в тому числі Харків, Одесу, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Кривий Ріг, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернігів, Чернівці.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини