Вибираючи як головне або допоміжне джерело тепла електричну теплу підлогу Івано-Франківськ доводить прихильність своїх мешканців ідеї використання максимально енергоефективної опалювальної системи. Обігрів підлоги можна встановити практично під будь-яке фінішне покриття – ламінат та паркетну дошку, керамічну плитку та натуральний камінь, виготовлений з натуральних матеріалів килим та лінолеум без підкладки. Нагрівальний елемент знаходиться під фінішним облицюванням, тому ніяк не впливає на дизайнерське оформлення приміщення.

«Тепла підлога за 24 години» постачає на український ринок економічні та ефективні системи електрообігріву від провідних світових та вітчизняних виробників, з якими нашу компанію пов'язують тривалі партнерські відносини. Це дозволяє запропонувати клієнтам найкращу ціну на теплу підлогу в Івано-Франківську. Крім того, ніхто не залишається без знижки чи приємного бонусу.

Як з максимальною вигодою купити теплу підлогу в Івано-Франківську

«Тепла підлога за 24 години» пропонує системи обігріву, джерелом теплової енергії в яких виступають мати, що нагрівають, нагрівальні кабелі, інфрачервона плівка. Наші постачальники – як провідні закордонні виробники (наприклад, Devi, Extherm, Hemstedt, Shtoller, Fenix, Easytherm), так і українці (Woks чи Grayhot). Прямі поставки допомагають уникнути зайвих націнок, а безкоштовна доставка до Івано-Франківська при замовленні від 1500 грн. робить покупку ще вигіднішою. Ще більша економія чекає на клієнтів, які заплатили 5000 грн. і більше – вони отримують термостат у подарунок!

Тепла підлога Devi
Тепла підлога Fenix
Тепла підлога Hamstedt
Тепла підлога In-Term
Тепла підлога Woks
Тепла підлога Shtoller
Тепла підлога Ексон
Тепла підлога GrayHot
Тепла підлога Extherm
Тепла підлога AHL
Тепла підлога Arnold Rak
Тепла підлога ENSTO
Тепла підлога RATEY
Тепла підлога Raychem
Тепла підлога VERIA
Тепла підлога Наш Комфорт
Тепла підлога Теплолюкс
Тепла підлога Grand Meyer
Тепла підлога EASY THERM
Тепла підлога EcoHeating
Тепла підлога Elektra
Тепла підлога In-Term Eco
Тепла підлога Electrolux
Тепла підлога Thermal Spring
Тепла підлога Magnum
Тепла підлога Evro Termo
Тепла підлога wazzell

Що впливає на вартість теплої підлоги в Івано-Франківську

Ціна комплекту обладнання формується за рахунок таких факторів:

  1. Популярності бренду.
  2. Обігрівається площі.
  3. Тип системи — основне або додаткове джерело тепла.
  4. Вида нагрівального елемента та термостата.

Також важливо врахувати спосіб укладання - наприклад, монтаж всуху обійдеться дешевше за облаштування стяжки. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати оптимальний за вартістю варіант електричної теплої підлоги в Івано-Франківську і здійснити вигідну покупку.

Доставка здійснюється у всі міста України, в тому числі Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Вінниця, Житомир, Кривий Ріг, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернігів, Чернівці.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини