За кількістю електричної теплої підлоги, що купили в нашому інтернет-магазині, Хмельницький тримається врівень з іншими обласними центрами. Звичайно, хмельничанам важко «наздогнати» столицю та міста-мільйонники, але в пропорції кількість встановлених у будинках і квартирах мешканців центру Поділля систем обігріву підлоги нічим не поступається загальноукраїнським показникам. Левова частка з більш ніж 35% домогосподарств міста, в яких під ламінатом чи паркетною дошкою, плиткою чи керамогранітом вже облаштовано підігрів, посідає клієнтів «Теплої підлоги за 24 години». Адже у нас — найкращі ціни на системи електрообігріву, а кожен покупець отримує подарунок чи суттєву знижку.

Чому купити теплу підлогу у Хмельницькому найвигідніше у нашому інтернет-магазині

Купувати електрообладнання в інтернет-магазині «Тепла підлога за 24 години» вигідно, бо:

  1. У нас представлений широкий асортимент систем обігріву підлоги на основі кабелів, нагрівальних матів, інфрачервоної плівки від відомих у всьому світі та українських торгових марок. Наприклад, можна купити продукцію датської компанії Devi та українського виробника Woks, німецьких брендів Extherm, Hemstedt та Shtoller, чеського Fenix, латвійського Easytherm та багатьох інших.
  2. Вся продукція поставляється безпосередньо із заводів, що дозволяє запропонувати ціну на теплу підлогу у Хмельницькому на доступному для кожного мешканця міста рівні.
  3. Архітекторам та дизайнерам, монтажникам та виконробам, а також постійним клієнтам пропонуються особливі умови співпраці.
  4. Замовлення безкоштовно доставляється при покупці від 1500 грн.
  5. Можна отримати терморегулятор у подарунок, якщо замовити обладнання на суму 5000 грн.
Тепла підлога Devi
Тепла підлога Fenix
Тепла підлога Hamstedt
Тепла підлога In-Term
Тепла підлога Woks
Тепла підлога Shtoller
Тепла підлога Ексон
Тепла підлога GrayHot
Тепла підлога Extherm
Тепла підлога AHL
Тепла підлога Arnold Rak
Тепла підлога ENSTO
Тепла підлога RATEY
Тепла підлога Raychem
Тепла підлога VERIA
Тепла підлога Наш Комфорт
Тепла підлога Теплолюкс
Тепла підлога Grand Meyer
Тепла підлога EASY THERM
Тепла підлога EcoHeating
Тепла підлога Elektra
Тепла підлога In-Term Eco
Тепла підлога Electrolux
Тепла підлога Thermal Spring
Тепла підлога Magnum
Тепла підлога Evro Termo
Тепла підлога wazzell

Як знизити вартість теплої підлоги в Хмельницькому

Щоб заощадити, варто звернутися до нашого інтернет-магазину. Менеджери допоможуть вибрати оптимальний для запланованого бюджету та конкретних умов об'єкту варіант. Важливо правильно визначитися з нагрівальним елементом, врахувати спосіб монтажу (наприклад, при вже виконаному капітальному ремонті укладання вкрай небажане). Бажаєте реально знизити загальну вартість системи? Тоді купуйте електричну теплу підлогу у Хмельницькому у нашому інтернет-магазині!

Доставка здійснюється у всі міста України, в тому числі Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Кривий Ріг, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Чернігів, Чернівці.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини