Плівкова тепла підлога під плитку

Плівкова тепла підлога під плитку – ефективна та досить недорога система обігріву житлових кімнат та супутніх побутових приміщень. Одна з ключових переваг гріючої полімерної плівки полягає в її невеликій товщині (наприклад, підлоги Enerpia мають товщину всього 0.34 мм), що ніяк не позначається на зміні висоти рівня підлоги. Плівкова підлога має високу ККД (практично дорівнює 100%) і рівномірно нагріває всю поверхню. Укладати ІЧ підлогу під плитку стали нещодавно, але такий спосіб влаштування системи обігріву може поступово витіснити інші популярні варіанти (використання резистивних кабелів).

Плівкова тепла підлога під плитку< /div>

Варіанти укладання ІЧ підлоги під плитку та їх особливості

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги може здійснюватися двома методами:

 • Під магнезитової плити або ГВЛ.
 • У стяжку.

Кожен із варіантів має свої переваги та особливості, які необхідно знати заздалегідь. Фахівці рекомендують при виборі інфрачервоної підлоги під плитку віддавати перевагу полотнам з підвищеною стійкістю до зношування та збільшеною товщиною (наприклад, HI-HEAT A705).

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги

Укладання ІЧ підлоги під плитку без стяжки

Інфрачервона плівка під плитку укладається таким чином:

 • Підготовка чорнової підлоги (очищення поверхні від сторонніх предметів з подальшою ґрунтовкою).
 • Встановлення підкладки (підходить будь-який спінений полімер або ізоляція із пробкового дерева товщиною 2 мм).
 • Укладання термоплівки з підключенням контактів.
 • Створення гідроізолюючого шару (поліетиленова плівка).
 • Підготовка основи. Для цього використовуються магнезитові плити або ГВЛ. Полотна фіксуються до підлоги дюбелями.

Після цього можна укладати кахельну плитку, керамограніт, натуральний камінь та інші види «твердого» покриття для підлоги. Ключова перевага такого способу полягає у високому рівні захисту термоплівки від різних зовнішніх впливів, що позитивно впливає на термін служби самої системи обігріву.

Укладання плівкової підлоги під плитку в бетонну стяжку

Як і при монтажі плівкової теплої підлоги попереднім способом, перед початком робіт необхідно підготувати чорнову основу та викласти шар тепловідбиваючого матеріалу.

Далі робочий процес відбувається в такій послідовності:

 • Фіксація термоплівки на теплоізолюючому матеріалі, підключення клем до мідної шини.
 • Гідроізоляція (оптимальний варіант – поліетиленова плівка, яка також захистить нагрівачі від контакту з лужним середовищем).
 • Армування полімерною малярною сіткою з осередком до 10х10 мм. Кріпиться армуюча сітка на дюбелі (допускається свердлити отвори у плівковій підлозі тільки в місцях, де немає графітових елементів або мідної шини).
 • Формування бетонної стяжки з одночасним укладанням термодатчика.
 • Монтаж покриття для підлоги після висихання стяжки.

Вкладається інфрачервоний тепла підлога під плитку будь-яким із зазначених способів – досить трудомісткий процес, який вимагає від виконавця певних навичок роботи з різними будівельними матеріалами. Якщо у вас немає достатньої кваліфікації, краще залучити майстрів, які виконають усі роботи з облаштування системи обігріву під ключ.

На ціну інфрачервоної теплої підлоги під плитку впливатимуть експлуатаційно-технічні характеристики плівки (потужність нагрівальних елементів, ширина полотна, крок порізки) та додаткові особливості (наприклад, збільшена температура плавлення полімерної плівки, як у теплих підлогах Caleo).

>

Правильно укладена інфрачервона тепла підлога під кахель забезпечує швидке та рівномірне прогрівання приміщення з мінімальною витратою електроенергії.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини