Тепла підлога в гаражі

Постелити теплий у гаражі – розумне бажання багатьох автомобілістів. Ця система низької температури дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат, не вимагаючи технічного обслуговування. Крім того, створюються оптимальні умови для стоянки автомобіля, перш ніж виїжджати на вулицю, його не потрібно прогрівати.

Тепла підлога в гаражі

Якщо у перевагах поверхневого опалення можна не сумніватися, то питання як вибрати теплу підлогу, викликає у багатьох труднощі. Перш ніж встановлювати водяну або електричну систему, важливо вивчити технологію монтажу, можливість її реалізації в конкретних умовах. Варто зважити плюси та мінуси кожного типу обігріву.

Водяна тепла підлога в гаражі

Є прокладеною в бетонній стяжці або під листами ДСП, гіпсоволокна мережа труб, по яких циркулює теплоносій. Генератором тепла є котел опалення. Така система має бути зручною в експлуатації та економічною, адже вона не споживає електрики, проте на практиці її встановлення обертається низкою недоліків:

  1. Складність монтажу. Крім мережі труб та котла для нормального функціонування буде потрібно циркуляційний насос, що працює від електромережі, розширювальний бак, запірно-регулююча арматура.
  2. Висока вартість облаштування. Необхідність купівлі всіх перерахованих вище комплектуючих робить водяну підлогу в гаражі дорогою затією.
  3. Знакові габарити. Розмістити котел, бак, насос за умов обмеженого простору досить складно. Труби піднімають початковий рівень, зменшуючи висоту приміщення.
  4. Ризик протікання. Перш ніж купити теплу підлогу водяну, необхідно підготуватися до того, що підтримувати її роботу доведеться постійно. В іншому випадку теплоносій замерзне та розірве труби.

Тепла підлога в гаражі

Електричні системи

Набагато кращий за попередній варіант з низки причин:

  • електрична тепла підлога в гаражі займає мінімум місця, оскільки товщина кабелю або ІЧ-плівки не перевищує 1 см;
  • система гранично проста в установці. Більшість підключень робиться на заводі. Користувачеві залишається тільки підвести провід живлення до електромережі;
  • обладнання може запускатися в роботу та вимикатися у будь-який момент за бажанням користувача;
  • електрична тепла підлога в гаражі максимально економічна, оскільки споживає енергію розумно без перевитрати.

Тепла підлога в гаражі

Види обладнання

Всі електричні системи можна розділити на дві категорії:

  1. Кабельні. Є провід з однією або двома жилами, який розкладається на чорновій основі витками на рівній відстані, що називається кроком. Більш зручним варіантом є нагрівальний мат - полімерна сітка, на якій вже зафіксований кабель. Таке обладнання простіше в установці, оскільки не потребує розрахунку кроку.
  2. Інфрачервоні. Облаштувати теплий гараж можна із застосуванням ІЧ-плівки. У її конструкції чергуються смуги з карбону, що гріє, випромінювача і мідних струмопровідних шин. Обладнання відрізняється мінімальною товщиною, тому підходить для приміщень з обмеженим простором.

Підключення терморегулятора: чи є необхідність?

Незалежно від того, чи встановлений в гаражі кабельний або інфрачервона тепла підлога, він потребує керування. Відсутність у системі механізму регулювання неминуче призведе до перегріву та передчасного виходу з ладу. Установка термостата дозволяє продовжити термін служби кабелю або ІЧ-плівки, оскільки гарантує їхню стабільну роботу без перепадів температури.

Для користувача терморегулятор забезпечує комфортне опалення гаража теплою підлогою, оскільки він самостійно керує роботою обладнання. Налаштування потрібного рівня температури здійснюється на передній панелі, там же можна встановити добову або тижневу програму, якщо ця опція включена у функціонал пристрою.

Головна перевага термостату – можливість економити на споживанні електроенергії. Доведено, що після підключення витрата опалення знижується від 30 до 70%. Це зумовлено тим, що прилад відключає живлення відразу після досягнення заданої температури в приміщенні або переводить систему на економічний підтримуючий режим.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини