Тепла підлога у ванній

Тепла підлога у ванній не тільки є джерелом обігріву приміщення, але й дозволяє комфортно ставати мокрими ногами на кахельну плитку після прийняття душу. За допомогою нагрівальних кабелів або матів можна створити основну систему опалення або використовувати теплу підлогу як додаткове нагрівання.

Тепла підлога у ванній

На що варто звернути увагу при виборі теплої підлоги у ванну

Електрична тепла підлога у ванній кімнаті повинна мати наступні критерії:

  • Забезпечувати комфортну температуру в приміщенні.
  • Бути безпечним.
  • Економно витрачати електроенергію.

Для того, щоб тепла підлога для ванної змогла прогріти приміщення до оптимальної температури, необхідно правильно розрахувати його потужність. У випадку, коли крім електричної системи більше не передбачається жодного обігріву, необхідно вибирати теплу підлогу з потужністю 150-200 Вт/м2. Якщо тепла підлога відіграватиме роль додаткового джерела тепла, потужності близько 150 Вт/м2 буде достатньо.

Вода та електрика – речі не сумісні, тому теплі підлоги у ванні повинні бути абсолютно безпечними. Незважаючи на те, що нагрівальні жили знаходяться під покриттям підлоги (найчастіше це керамічна плитка) в шарі клею або всередині стяжки, існує ймовірність пробою і ураження електричним струмом. Щоб цього не сталося, необхідно вибирати продукцію перевіреного виробника, який гарантує герметичну конструкцію (відповідність нормам стандарту IPX-7). Крім того, рекомендується поставити ПЗВ у процесі монтажу теплої підлоги, що дозволить знеструмити всю систему при виникненні пробою.

Щоб тепла підлога у ванній кімнаті працювала економно, рекомендується використовувати терморегулятори, за допомогою яких можна встановити автоматичну підтримку певного температурного режиму. Найкраще поставити програмований термостат та індивідуально налаштувати роботу нагрівальних елементів залежно від часу доби. Наприклад, включати підігрів підлог у ранковий та вечірній час, а вдень відключати всю систему. Це дозволить заощадити на електроенергії до 70% і ніяк не вплине на рівень комфорту.

Тепла підлога у ванній

Який тип теплої підлоги ванну варто встановлювати

Для підігріву підлоги у ванній кімнаті зазвичай використовуються два популярні рішення:

  • Резистивний кабель.
  • Готовий нагрівальний мат.

Кабель укладається в цементну стяжку, тому такий варіант буде актуальним, якщо у ванній кімнаті планується капітальний ремонт із укладанням чорнової підлоги. Після монтажу кабелю підлога облицьовується керамогранітом або кахельною плиткою.

Нагрівальні мати - це готові до укладання секції, що являють собою той же резистивний кабель, який закріплений на склосітці з певним кроком. Одна з переваг готових секцій полягає в тому, що укладання кабелю з сіткою потрібно проводити в плитковий клей, а не стяжку. Електропідігрів підлоги у ванній на основі матів стане оптимальним рішенням з точки зору доступної вартості та простоти монтажу.

Ціни на теплу підлогу у ванній залежатимуть від кількох факторів, серед яких загальна потужність системи, конфігурація (кабель або мати), додаткове обладнання (тип терморегулятора).

Щоб не помилитися з вибором теплої підлоги для ванної кімнати, зверніться до фахівців нашої компанії, які підберуть оптимальний варіант залежно від площі приміщення, особливостей планування та інших параметрів.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини