Електричне опалення

Систематичне підвищення тарифів на газ та проблеми з газопостачанням все частіше спонукають людей переходити на електричне опалення. Більше того, такі системи опалення мають свої значні переваги. Наприклад, зручність експлуатації та екологічність (ніякого диму чи сажі), приємна ціна та відсутність необхідності у дозвільних документах.

Електроопалення будинку працює безшумно і його система завжди значно компактніша за газові аналоги. Відзначити варто можливість автоматизації електричної системи (підтримування заданого температурного режиму). У цій статті ми розглянемо види електричного опалення, варіанти для приватних будинків та квартир, особливості та переваги різного виду систем.

Електроопалення будинку

Найпоширеніший варіант забезпечення електричного опалення в будинку – конвекторний. Зовні конвектори схожі на радіатори, але вони мають зовсім інший принцип роботи. Якщо радіатори нагріваються і випромінюють тепло, конвектори пропускають крізь себе потоки холодного повітря і при цьому нагрівають їх до необхідної температури.

Встановлення конвекторів не викликає проблем, головне забезпечити для техніки підведення електрики та можна здійснювати запуск. Для максимальної зручності користувачів сьогодні є настінні та підлогові конвектори. Не менш популярним варіантом є плінтусні, які монтуються по всьому периметру стін та замінюють усім звичні плінтуси.

Плануючи електричне опалення будинку, варто також розглянути варіант встановлення електричного котла. Котли відрізняються типами нагрівальних елементів, є варіанти з електродами та ТЕНами. Таке обладнання не потребує серйозних фінансових вкладень та має компактні розміри. Варто відзначити і низьку інерційність такого обладнання (процес включення та відключення не забирає великої кількості часу).

Найекономніше електроопалення будинку

Коли стоїть питання вибору оптимального електричного опалення приватного будинку з точки зору економії, важливо звернути увагу також і на теплові насоси. Таке обладнання знижує витрати на електропостачання більше, ніж на половину. Причому сучасні теплові насоси повністю автоматизовані і вам не доведеться перейматися керуванням технікою. Але є й мінус, встановлення теплового насоса вимагатиме більше вкладень. Крім цього, ваша мережа повинна бути захищена від перепадів напруги.

Тепла підлога – це метод обігріву, який за економічності практично не поступається тепловим насосам. При цьому системи теплої підлоги обходяться набагато дешевше і не створюють проблем на етапі монтажу. Експлуатація цих систем повністю безпечна, а нагрівальні елементи надійно ховаються під підлоговим покриттям. Це рішення для тих, хто не хоче псувати інтер'єр та зацікавлений у рівномірному розподілі тепла за приміщеннями.

У електричного опалення будинку плюси та мінуси більш ніж очевидні. Якщо ви давно хочете перейти на більш екологічне джерело енергії для обігріву приватного будинку, підібрати хороший варіант опалення не важко. Не гайте часу і починайте економити вже з найближчого сезону!

Електроопалення квартири

Для електричного опалення в квартирі можуть використовуватися як теплові насоси, так і електричні котли. Вони комфортні і при цьому на їх експлуатацію будуть потрібні низькі витрати. Важливою їх перевагою є довговічність, відсутність потреби у складному догляді.

За економічністю, зручністю використання, безпеки та довговічності серед аналогів вигідно виділяються теплі підлоги. Вони непомітні в інтер'єрі та швидко нагрівають кімнати до потрібної температури. Їх монтаж можливий під будь-які покриття для підлоги і виконати його можна навіть самостійно.

Керамічні панелі – це чудовий варіант для квартири чи офісу, вони економні та не сушать повітря. Що стосується управління, то зазвичай на таких пристроях розміщено лише кілька кнопок, які значно спрощують повсякденну експлуатацію. Але важливо враховувати, що такі конструкції не відрізняються легкою вагою і їх краще надійно монтувати в стіну.

За електричне опалення у квартирі можуть відповідати також і інфрачервоні обігрівачі. За габаритами, потужністю та варіантами встановлення вони сьогодні на ринку представлені у широкій різноманітності. Однак вони займають місце і не завжди ощадливо витрачають електроенергію.

Допоміжні системи обігріву

Для додаткового прогріву приміщень можна використовувати невеликі тепловентилятори, які розподіляють прогріте повітря одразу в чотирьох напрямках. Обходяться вони недорого, але не завжди працюють безшумно і їх з метою безпеки не варто залишати увімкненими, коли нікого немає вдома.

Ще один помічник у питанні обігріву квартири – теплоакумуляційні обігрівачі. Вони відрізняються високою енергоефективністю, не шумлять і навіть не перепалюють кисень. Таке обладнання швидко окупається, але, як і у випадку з тепловентиляторами, не може повністю замінити опалювальну систему. Тим не менш, їх наявність може допомогти вам значно заощадити.

Якщо ви хочете отримати додаткове джерело тепла та урізноманітнити свій квартирний інтер'єр, встановіть електрокамін. Потужності такого типу техніки буде достатньо підтримки приємної температури в одній кімнаті. Деякі електрокаміни навіть переміщаються на коліщатках, плюс електричних камінів у їхній пожежобезпеці.

Види електроопалення

Електричне опалення квартир та будинків – це вигідно, просто та безпечно. Щоб визначити для себе оптимальний за вкладенням та результатом варіант, потрібно визначитися зі своїми очікуваннями від роботи обладнання. Чи готові ви повністю відмовитися від централізованого опалення або просто хочете покращити поточну ситуацію допоміжними приладами?

Установка системи теплої підлоги – це можливість організувати автономне електричне опалення квартири та будинку. Причому такі системи відрізняються за своїми характеристиками та особливостями. Проте їхньої потужності буде достатньо для обігріву житлових приміщень у зимовий період. Їх установка дозволить нічого не змінювати в інтер'єрі та зберегти вже звичний затишок.

Якщо ви маєте можливість перейти на індивідуальне електричне опалення в квартирі або будинку, не відкладайте рішення і вибирайте собі оптимальний варіант прямо зараз. Наші фахівці завжди готові допомогти вибрати якісну теплу підлогу для житла. Ми можемо порадити вам чудові варіанти як для основного, так і допоміжного опалення.

Звертайтеся до нас по одному із зазначених контактних телефонів і сміливо ставте будь-які питання щодо систем теплої підлоги. Ми добре розуміємося на продукції від різних виробників та її особливостях.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини