Порівняння теплої підлоги

Нікому невідома ще десяток років тому система опалення тепла підлога набирає популярності прискореними темпами. Вона ідеальна для встановлення в приватні будинки, квартири, тому що дозволяє з невеликими початковими вкладеннями організувати високоефективний, комфортне обігрів житла з мінімальною витратою енергії. При цьому складові елементи максимально компактні, займають невеликий простір, що уможливлює їх підключення в малогабаритному житлі. Така система не зіпсує інтер'єр, оскільки монтується повністю приховано.

На українському ринку тепла підлога представлена ​​у великій різноманітності виробників. Продукція кожного з них має відмінні риси установки, експлуатації, плюси та мінуси, тому складно сказати однозначно, який бренд варто вибрати. Однак до списку рекомендацій фахівців та задоволених якістю обігріву споживачів найчастіше потрапляють сім марок, розглянутих нижче.

Порівняння теплої підлоги

Тепла підлога Nexans

Цю норвезьку компанію сміливо можна назвати першопрохідником у галузі поверхневого опалення, оскільки початок її діяльності відноситься до далекого 1897 року. Саме вона зареєструвала перший патент на нагрівальний кабель Нексанс. Сьогодні бренду належить понад 100 власних виробництв у 20 країнах світу. У планах відкриття заводу в Україні, що зробить цю якісну продукцію максимально доступною. В асортименті виробника різні модифікації електрокабелю, гріючих матів, які поєднує ряд переваг:

 • проста технологія монтажу, яка не вимагає заливки бетонної стяжки. Система укладається безпосередньо в плитковий клей;
 • абсолютна герметичність ізоляції, що унеможливлює проникнення електромагнітного випромінювання;
 • мінімальне технічне обслуговування;
 • широка сфера застосування. Вона включає не тільки житлові приміщення, а й комерційні (склади, промислові цехи, стоянки, автомайстерні тощо). Ефективний нагрівальний кабель Nexans та в системах сніготанення.

Тепла підлога Devi

Ще один відомий європейський виробник родом із Данії. Бренд відрізняє багаторічна історія розвитку, що бере початок у 1942 році в Копенгагені. Спочатку спеціалізуючись на обладнанні для промислового опалення, компанія поступово розширювала сферу застосування власного продукту. У наші дні мати та нагрівальний кабель Devi потрібні в багатьох країнах світу з метою монтажу в будинки, квартири. Основні переваги:

 • повнота комплектації. Усі складові (основне обладнання, терморегулятор, кріплення, холодний провід) продаються одним набором, що спрощує складання, монтаж;
 • Універсальність елементів. Окремі взяті з комплекту деталі можуть бути встановлені в іншу систему цієї марки;
 • зручність підключення. Більшість з'єднань зроблено на заводі, тому впоратися з монтажем, запуском зможе і непідготовлений користувач. Наприклад, двожильний нагрівальний кабель Деві комплектується сполучною муфтою для простого підключення до термостату;
 • безпека. Електропроводи оснащуються подвійною ізоляцією.

Серед мінусів бренду багато хто відзначає високу ціну продукції. Однак за довгі роки безперебійної комфортної експлуатації витрати на теплу підлогу Devi окупляться неодноразово.

Тепла підлога Extherm

Німецький виробник, який розпочав діяльність у 1991 році, але швидко завоював популярність у Європі та світі. Його продукція експортується до 35 країн, зокрема в Україну. Високий попит на електричні кабелі та нагрівальні мати Екстерм обумовлений низкою причин:

 • висока безпека. Показники випромінювання електромагнітних хвиль знаходяться нижче за встановлені в ЄС стандарти завдяки застосуванню тефлону для захисту дроту;
 • стійкість до зовнішнього впливу (механічних навантажень, підвищеної вологості);
 • можливість монтажу під практично будь-які покриття (ламінат, керамічна плитка, камінь);
 • низьке енергоспоживання;
 • тепла підлога Extherm відрізняє рівномірність розподілу енергії по опалювальній площі;
 • мінімальна товщина кабелю, завдяки чому висота стель у приміщеннях залишається практично незмінною.

Поєднання вищезгаданих переваг з адекватною ціною дозволяє бренду Екстерм утримувати лідируючі позиції не перший рік.

Тепла підлога Easytherm

Виробничі потужності торгової марки знаходяться в Латвії, хоча вона сама належить німецькій компанії Rak&Co. Продукт відрізняють високі показники екологічності, безпеки вихідних матеріалів. За умови дотримання рекомендацій виробника електромагнітне випромінювання системи буде мінімальним. Додаткові переваги:

 • Універсальність. Одно- або двожильний нагрівальний кабель Ізітерм товщиною 3 мм підходить для різних технологій монтажу (в бетонну стяжку, плитковий клей). Він чудово поєднується з усіма типами покриттів від паркету до натурального каменю;
 • рівномірне обігрів поверхні завдяки наявності алюмінієвого екрана;
 • розумне енергоспоживання;
 • широкий асортимент модифікацій різної потужності, комплектації, конфігурації.

Системи Easytherm однаково ефективні для використання як альтернативний варіант або основне джерело тепла в будинку. Вони витримують значні навантаження, безперечно функціонуючи довгі роки.

Тепла підлога Woks

Вітчизняний бренд, продукція якого виробляється на заводі «Одесскабель», що успішно працює на українському ринку з 1949 року. Електричний гріючий кабель Вокс у ряді аналогів виділяє поєднання європейської якості з доступною. ціною. Техніко-експлуатаційні характеристики обладнання сертифіковані згідно з найсуворішими стандартами ЄС. Як вихідна сировина застосовуються високоякісні матеріали, що часто привозяться з-за кордону. При цьому його вартість залишається конкурентів на тлі зарубіжних продуктів. Найважливіші плюси:

 • можливість встановлення в стяжку або клей;
 • висока механічна міцність, забезпечена двома шарами ізоляції;
 • енергоефективність;
 • підвищена надійність слабких місць, наприклад, сполучної муфти для переходу на холодний провід.

Вітчизняна тепла підлога Woks – один з найкращих варіантів для споживача. Його виробники якнайкраще розуміють запити українського покупця, враховують особливості роботи опалювальних, електричних мереж у нашій країні, щоб максимально адаптувати готовий продукт до складних умов експлуатації.

Тепла підлога Shtoller

Німецька компанія Штоллер, яка розпочала свою діяльність у 1991 році, наразі експортує продукцію до 16 країн по всьому світу. Будучи одним із провідних виробників кабельно-провідникових систем у Європі, вона приділяє особливу увагу питанням якості, надійності, технологічності. Серед конкурентів нагрівальний кабель Shtoller відрізняє:

 • семижильна конструкція провідників, що забезпечує неперевершену гнучкість, захист від утворення тріщин у ході багаторазових робочих циклів;
 • максимально міцна фіксація дроту на сітці мату, що гріє (метод пришивання), що виключає його зміщення;
 • підвищена питома потужність обладнання;
 • нагрівальні мати Щоллер оснащуються мідним екраном;
 • внутрішня ізоляція, виготовлена ​​з тефлону, що забезпечує надійний захист при підвищенні температури до +220 С;
 • наявність у двопровідному кабелі обох гріючих жил, що 2 рази збільшує ресурс системи.

Впевненість у якості, довговічності свого продукту дозволяє компанії Shtoller надати споживачеві 20-річну гарантію.

Тепла підлога EcoHeating

Цей швейцарський виробник з'явився на вітчизняному ринку порівняно недавно, проте швидко встиг зайняти лідируючі позиції завдяки поєднанню конкурентної ціни для українського споживача з європейською якістю. У його асортименті донедавна були тільки резистивні системи для зовнішньої установки. Зараз у ньому є також двожильний нагрівальний кабель EcoHeating та мати з полімерної сітки. Найважливіші плюси продукції бренду:

 • стійкість до високої температури (до +90 С), забезпечена тефлоновою ізоляцією;
 • міцність при оптимальній гнучкості за рахунок зовнішньої обплетення дроту з полівінілхлориду;
 • офіційна гарантія 25 років на всі теплі підлоги Екохітинг;
 • безпека. Випромінювання електромагнітних хвиль повністю гаситься алюмінієвим екраном. Він додатково забезпечує захист від механічних пошкоджень, сприяє рівномірному розподілу енергії по всій площі системи;
 • екологічність, гарантована відповідальним підходом до підбору вихідних матеріалів.

Тепла підлога Fenix

Чеські опалювальні системи близько 20 років радують споживача високим рівнем якості у поєднанні із гранично доступною ціною. У своїй роботі бренд наголошує на екологічності, енергоефективності, довговічності, завдяки чому продукція сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001:2008. Також серед її переваг можна виділити:

 • зручну для користувача комплектацію. У готових наборах зібрані всі необхідні елементи для організації поверхневого опалення в будинку;
 • мінімальну товщину. Триміліметровий нагрівальний кабель Fenix ​​ідеальний для приміщень, в яких неможливо підняти підлогу через низькі стелі, інші особливості планування;
 • низьке споживання електроенергії.

Розібратися в масі варіантів, що є в асортименті магазинів, необізнаному користувачеві справді складно. Тому наші менеджери готові прийти на допомогу та надати кваліфіковану консультацію. На підставі побажань замовника в плані експлуатаційних характеристик, вартості, а також отриманої інформації про планування, ступінь утеплення житла ми підберемо ідеально підходящу систему. В результаті клієнт зможе купити теплу підлогу, який повністю відповідатиме всім запитам.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини