Тепла підлога на кухню

Тепла підлога на кухні створить комфортну та затишну атмосферу, особливо взимку або під час відсутності централізованого опалення в осінньо-весняний період. За допомогою нагрівальних кабелів можна створити основну систему обігріву приміщення (актуально для приватних будинків) або використовувати теплу підлогу як додатковий або резервний нагрівач.

Тепла підлога на кухню

Особливості монтажу різних типів теплої підлоги на кухні

На вітчизняному ринку є три основні різновиди теплої підлоги для кухонь – кабель, мати, ІЧ-плівка. Кожен із цих варіантів має свої відмінні риси, переваги та способи укладання.

Тепла підлога на кухню на базі нагрівального кабелю монтується в цементну стяжку. Такий варіант ідеально підходить для приміщень, де планується капітальний ремонт з облаштуванням чорнової бетонної підлоги. Провід монтується в стяжку на невелику глибину (3-5 см), і може використовуватися після висихання розчину та укладання покриття для підлоги.

Електрична тепла підлога для кухні на основі нагрівальних матів користується найбільшою популярністю завдяки оптимальному поєднанню якості та вартості, простоті укладання та надійності. Фактично це той же резистивний кабель, який в заводських умовах закріплений на сітчастій основі з певним кроком. Для укладання такого полотна необхідно розстелити мат на поверхні підлоги та нанести плитковий клей, після чого поверх мату зробити укладання кахлю, керамограніту або натурального каменю. Тепла підлога під плитку на кухню на основі готових нагрівальних матів ідеально підходить і під будь-які тверді покриття для підлоги.

Інфрачервоні плівки відрізняються мінімальною товщиною (близько 2 мм), тому вони ніяк не впливають на зміну висоти рівня підлоги. Крім того, вони не вимагають жодних клейових розчинів та укладання в стяжку, тому підходять для так званого «сухого монтажу». Теплі підлоги на кухню на основі ІЧ-плівки ідеально поєднуються з лінолеумом, ковроліном, ламінатом або паркетною дошкою з натуральної деревини.

Від чого залежить вибір теплої підлоги для кухні

Щоб тепла підлога для кухні створювала затишок, була економічною і практичною в експлуатації, необхідно враховувати кілька критеріїв при виборі конкретного варіанту:

  • Плановане покриття для підлоги.
  • Тепловтрати приміщення.
  • Особливості планування кухні.

Якщо на кухні плануються «тверді» покриття для підлоги (кахель, камінь, керамограніт), то ідеальним рішенням стануть теплі підлоги на основі кабелю або готових матів. Якщо на кухні буде лінолеум або ковролін, а також не планується жодних глобальних робіт з підлогами (стяжка, заливка за рівнем) – відмінним рішенням стане ІЧ-плівка.

Тепловтрати – один із ключових факторів при виборі потужності теплої підлоги. Для створення комфортної температури в приміщенні з гарною теплоізоляцією досить невеликої потужності нагрівального елемента (150 Вт/м2), тоді як для кімнати з великими втратами тепла (немає утеплення, старі дерев'яні рами) доводиться вибирати більш потужну конфігурацію 150-200 Вт/м2 (відповідно, споживання електроенергії буде вищим).

Для приміщень з нетиповим плануванням найкраще вибирати теплу підлогу на основі кабелю, так як гнучкість дроту дозволяє робити укладку практично за будь-яким контуром. Якщо вибрано нагрівальні мати, то можна розрізати сітчасту основу (кабель різати не можна) і також пробувати укладати по нестандартній площі.

Щоб правильно вибрати теплу підлогу на кухню, звертайтеся до наших фахівців, які підберуть відповідну комплектацію системи обігріву в залежності від площі приміщення, особливостей планування та інших нюансів.

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини