Характеристики та опис Terneo sx unic

terneo sx
  • Межі регулювання 5...45 °С
  • Напруга живлення 230 В
  • Датчик температури зовнішній R10-3
  • Потужність навантаження 3 000 ВА
  • Струм навантаження 16 А
  • Основні розміри 75×75×39 мм
  • Інтегруються в рамки Schneider UNICA, Abb Zenit, Abb Niessen.
Знято з виробництва

ЛІТНЯ АКЦІЯ!
знижка на вартість терморегулятора
Неверный ввод
Неверный ввод

Терморегулятор Terneo SX unic (Тернео СХ юнік) - огляд, розпакування, особливості

Програмований терморегулятор Terneo sx із сенсорним керуванням для систем теплої підлоги

Керувати нагріванням та переглядати статистику зі смартфона або комп'ютера комфортніше та звичніше для сучасної людини. Зберігання всіх налаштувань у хмарі забезпечує стабільну роботу терморегулятора.

Ми підібрали варіанти керування на будь-який смак: Android IOS програми, а також сервіс my.terneo.ua. Складіть тижневий розклад нагріву відповідно до вашого ритму життя та отримайте бездоганний комфорт. Вагома економія електроенергії досягається за рахунок зниження температури під час вашої відсутності чи сну. Для детального розкладу ви можете додати до 16 періодів нагріву кожного дня.

Унікальний дизайн пристрою доповнює біле підсвічування екрану та сенсорні кнопки, які до того ж служать довше за звичайні. Вибираючи terneo, ви гарантовано доповнюєте «родзинкою» свій інтер'єр.

Сучасна тепла підлога з terneo sx

Керувати теплою підлогою через смартфон не просто зручно: розроблені нами програми для Android та iOS дозволяють робити це ще й надзвичайно ефективно! За допомогою смартфона або комп'ютера налаштовуйте до 16 періодів обігріву на кожен день і стежте за графіками температури для покращення щоденного режиму роботи. Ви можете досягти значної економії електрики, а комфортна температура підтримуватиметься лише тоді, коли це дійсно потрібно.

Наявність хмари дає вам багато переваг, адже вона забезпечує збереження всіх налаштувань терморегулятора, а також динаміки температури. Для підключення до хмари через домашню Wi-F мережу знадобиться лише 3-5 хвилин. А якщо зв'язок з Інтернетом тимчасово зникне, вам нема про що турбуватися: терморегулятор продовжуватиме працювати згідно з останніми отриманими інструкціями, і накопичуватиме динаміку нагріву в енергонезалежній пам'яті.

Wi-Fi терморегулятор налаштовується з телефону, планшета або ПК

Три основні режими роботи:

розклад — забезпечує максимум комфорту та економії електрики завдяки налаштованому тижневому графіку нагріву;

ручний — постійна підтримка виставленої вами температури;

від'їзд — стане в нагоді, коли ви збиратиметеся у відпустку або вас просто не буде вдома. Протягом встановленого часу відсутності буде підтримуватися економна температура, а перед поверненням терморегулятор нагріє приміщення до температури «комфорту».

Wi-Fi терморегулятор налаштовується з телефону

Тимчасове нагрівання, гістерезис та безпека використання

Якщо вам потрібно тимчасово змінити температуру, що підтримується, ви можете зробити це, не змінюючи сам графік роботи. Просто встановіть потрібну температуру, яка буде підтримуватися до закінчення поточного періоду нагрівання. Після цього терморегулятор продовжить роботу у режимі «розклад».

Якщо ви використовуєте теплу підлогу в якості додаткового обігріву або вам не потрібно підтримувати певну температуру – встановіть її діапазон. Це можливо завдяки гістерези пристрою від 1 до 10 °С. Так ви продовжите термін експлуатації реле пристрою.

Терморегулятор оснащений термозахистом: якщо температура всередині корпусу підніметься до 80 °С, обігрів відключиться. Відновлення роботи відбудеться автоматично після зниження температури до 75 ° С.

Для підвищення безпеки використання пристрою ви можете заблокувати кнопки, щоб ніхто випадково не змінив його налаштування. Також ви можете заблокувати внесення змін до роботи терморегулятора з хмари, при цьому на хмару й надалі надсилатимуться телеметричні дані.

Терморегулятор встановлюється у стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Комплект поставки включає аналоговий датчик температури (R10) довжиною 3 м, але ви можете також використовувати цифровий датчик (D18).

Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини