Характеристики та опис Terneo mex unic

terneo mex unic
 • Живлення виносного блоку: мережа;
 • Датчик t підлоги;
 • Діапазон керування t (°C): 10 – 40;
 • Макс. навантаження (Вт): 3000;
 • Тип підключення: провідне;
 • Тип пристрою: механічний
 • Колір: білий, слонової кістки
 • Інтегруються в рамки Schneider UNICA, Abb Zenit, Abb Niessen.
Знято з виробництва

ЛІТНЯ АКЦІЯ!
знижка на вартість терморегулятора
Неверный ввод
Неверный ввод

Терморегулятор Terneo Mex Unic (Тернео Хутро Унік) - огляд, розпакування, особливості

Термостат terneo mex unic — покращена модель регулятора температури для теплої підлоги з більш надійними клемами та можливістю спільного монтажу з іншою фурнітурою. Призначений для підтримки постійної температури від 10 до 40 ° С, яка контролюється там, де розташований датчик температури. Датчик розміщується у монтажній трубці діаметром 16 мм. Трубка знаходиться в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватись з монтажної трубки. Такий терморегулятор призначений для системи «тепла підлога» або «повне обігрів» на основі електричного нагрівального кабелю або плівки, що гріє. Без датчика терморегулятор не працює. Функція блокування керування – захист від дітей.
Технічні характеристики:
 • Межі регулювання температури: від +10 до +40°С.
 • Максимальний струм навантаження: 16 А.
 • Максимальна потужність навантаження: 3 кВт.
 • Напруга живлення: 220 В ± 10%.
 • Розміри: 60х60х24 мм.
 • Датчик температури: R10.
 • Довжина з'єднання кабелю датчика: 3 м.
 • Ступінь захисту: IP 20.
Регулятор температури terneo mex unic для старшого покоління:
У кожного з нас є батьки, бабусі, дідусі, які вже не молоді і ми прагнемо створити для них комфортні умови життя. Не маловажливою умовою комфорту та затишку є сталість температури житлового приміщення, до того ж простота обслуговування опалювальної системи теж важлива. Для наших батьків у похилому віці стає важко топити печі, спалюючи дрова та вугілля, та й готувати паливо для холодної пори року стає важко. Використання газових котлів не дає повного комфорту через те, що повітря начебто і прогрілося до потрібної температури, а ногам все одно холодно. З віком кровоносна система людини починає працювати гірше, що призводить до погіршення терморегуляції організму, кровообігу в кінцівках, чутливості до коливань навколишньої температури. Тому ми часто чуємо від родичів, що у них мерзнуть ноги.
Подолати всі ці труднощі допоможе пропонована нами система, в комплект якої входить регулятор температури підлоги, утеплювач, зовнішній датчик температури та нагрівальний кабель для теплої підлоги.
Регулятор температури terneo mex unic створений саме для людей, яким важко розібратися у складних налаштуваннях та режимах роботи сучасних багатофункціональних пристроїв. Для налаштування регулятора температури terneo mex unic не потрібно довго та уважно вивчати інструкцію, все інтуїтивно зрозуміло і не викликає жодних складнощів. Достатньо включити регулятор за допомогою вимикача на лицьовій частині і зробити вибір бажаної температури за допомогою ручки управління, що обертається. Індикатор нагріву опалювальної системи світиться, доки вона не досягне заданої температури.
Ця модель також підійде для консервативних людей, яким не подобаються всілякі сучасні тенденції, тим, хто цінує функціональність у поєднанні з простотою управління.
Регулятор температури terneo mex unic для дитячої кімнати:
Облаштувавши дитячу кімнату теплою підлогою у вас не буде причин для всіляких хвилювань з приводу того, що ваша дитина повзає по холодній підлозі і ризикує захворіти. Крім того, система подібного роду виключає всілякі конвективні потоки тим самим позбавляючи ваше житло від протягів. Ви зможете підтримувати потрібний режим температури в дитячій кімнаті, при цьому немає гарячих поверхонь, про які можна обпектися, не вигоряє кисень.
Гістерезис:
Гістерезис регулятора температури дорівнює 1 °С, що дозволяє підтримувати постійний режим температури підлоги з коливаннями максимум в 2–3 °С за рахунок інертності цементно-піщаної стяжки.
Компанія "Тепла підлога"Телефони:
icons phone +38 (044) 338-89-53  
icons ks +38 (067) 705-41-64
icons mts +38 (050) 873-74-01
icons mts+38 (093) 510-52-93
Електронна пошта:
icons email info@teplyypol.kiev.ua
Розрахунок вартості

Стривайте! В нас акція!

Знижки до -25%
на теплу підлогу
з Німеччини